• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Anomalochromis thomasi

#21
Kolejne udane tarło moich tomasków Smile Rybki mają ok tydzień, dziś je pierwszy raz zobaczyłam ^^ Jakość filmu do bani bo piksle są nieźle zbunkowane w krzakach a tam ciemnoooooo, ale cosik widać to wrzucam Tongue

Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Gratulacje Smile Fajny widoczek. Ile ich jest ?
Pozdrawiam
Benek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
No właśnie ile? Ja nie mam pojęcia, okulary noszę ale i tak jestem ślepa Tongue Ale widzę ich sporo więcej niż ostatnio Smile Tomasy są w tej chwili zupełnie same w tym akwa, może coś się uchowa. Chociaż nie wiem w sumie czy jest sens, bo kto to potem weźmie ;/
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Pstryknij fotke i policz Tongue
Nastawiaj artemie i odchowaj młode, a później się będziesz martwić czy ktos weźmie Smile
Pozdrawiam
Benek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Właśnie fotki nie da się zrobić, łatwiej mi było je pokazać na filmiku. Nie dość, że tam ciemno, to jeszcze jak widać kupa chaszczy a same piksle siedzą w dołku za kamieniem, więc to co widać na filmie pewnie jest 50-70% całej ferajny. Dałam im dziś mrożoną artemię, taką porozwalaną na pył. Rzuciły się na to jak stado wygłodniałych wilków ^^ Ale nie chcę jakoś przesadnie dbać, żeby je odchować. Co będzie to będzie Wink
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
(17-11-2012, 21:43 PM)mei napisał(a): Co będzie to będzie Wink

Je bym się starał jak najwięcej odchować tych Thomasków Wink
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Dziś piksle zostały przeniesione na środek baniaka pod korzeń ale rodzice mają przekichane. Maluchy dostały znowu roztartą artemię i zaczęły się rozłazić po całym akwa, w tym przy szybę pod moją twarz ^^ A rodzice cały czas pływają za małymi, próbują je złapać i wyrzucić znów pod korzeń. I czasem im się to udaje Big Grin Pierwszy raz mam okazję obserwować z bliska takie zachowania. Śmiesznie to wygląda jak mamusi/tatusiowi uda się złapać jednego malca i przenieść a w tym samym czasie z pięć innych ucieka pod szybę. Próbowałam to nagrać ale kiepsko mi to wychodzi. Jeszcze popróbuję, może coś z tego wyjdzie Wink
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
(18-11-2012, 16:10 PM)mei napisał(a): Jeszcze popróbuję, może coś z tego wyjdzie Wink

Powodzenia Smile chcę to zobaczyć Big Grin
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Moje Thomasy też się wytarły, ale ikre zjadły...
Piękny widok Mei!
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Nie bardzo wyszło ale na początku filmu 2 razy widać jak rodzice łapią w pyszczek i przenoszą niesforne piksle. Najpierw młode się "pasą" na piachu jak krówki na łące, na końcu już najedzone maluchy sobie brykają w toni Wink




A na deser film akcji Tongue "Uciekać dzieciaki bo was jakaś menda filmuje!!!!111 Big Grin "

Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości