• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Anomalochromis thomasi

#41
Dołączam się do gratulacji, pierwsza fotka super jakości Smile Pielęgnice wyglądają przesympatycznie od frontu Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
(11-12-2012, 00:03 AM)piotrK napisał(a): Pierwsza fotka ostrzejsza niż niejedna moja wykonana luszczanką. Brawo!

Olympus pracował nad jakością, nie nad reklamą..i dlatego padł-był...druga sprawa to światło-jest najważniejsze, lampa gubi szczegóły, bo daje płasko
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
Mój Olympus nadal mnie zadziwia Smile Coraz ładniejsze fotki udaje mi się nim zrobić Smile

Samiczka A. thomasi


Załączone pliki Miniatury
   
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
Robisz ostatnio naprawdę świetne fotki Pley Smile

A oto mój największy piksel w stadzie. Ma 2cm spaślak jeden i już się rządzi między rodzeństwem. Stadko ma niecałe 2 miesiące i jest ich ok. 20szt., wielkość maluchów jest od niecałego 1cm do 2cm. Ogólnie to ciekawe bo jeszcze niedawno wszystkie piksle były zgodne ze sobą a teraz zaczęły się przepychanki. Szczególnie w czasie karmienia moje piksle nawzajem się przeganiają. Może nakręcę filmik ale to jak na dobre wrócę do domu bo jestem teraz dosłownie "przelotem".

   
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
http://www.youtube.com/watch?v=hU7aZuv14...e=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=6tq4q2_yN...e=youtu.be

Wiem, że krótkie, ale nie mogę się zebrać, żeby kupić kartę pamięci (Nic nie mów Mei Big Grin ).

Te ryby mnie coraz bardziej zaskakują. Do niedawna myślałem, że mam 3+1, ale okazało się, że mam 2 pewne samiczki i jednego pewnego samca. Co do jednej sztuki to nie jestem pewien, ale mam nadzieje, że to będzie również samiec. Łatwiej będzie wydać parkę niż np dwie ryby jednej płci Smile
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
Kup kartę pamięci! Takie filmy są za krótkie żeby zaobserwować jakiekolwiek ciekawe zachowania ryb. Jedynie co, to można zobaczyć, że faktycznie masz bardzo ładne rybki (ładniejsze od moich ;/ ).
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
Stado piranii ^^ Rosną bardzo nierówno, najmniejszy nadal nie przekroczył 2cm a największy ma już ponad 4cm. Rybska mają już 4 miesiące Smile

   
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
Małe, a już mają fajne ubarwienie ;-) Brawo.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
Czemu ja nie mieszkam w Rudzie Śląskiej, gdzie woda z kranu jest prawie jak RO? Tak strasznie mi się podobają te ryby.. ale niee... musiałbym mieć 24/dobę odpaloną osmozę, żeby mieć dość na podmiany we wszystkich akwariach :<..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
Ale te ryby nie wymagają RO. Zobacz, ich wymagania są takie: T: 24-27 C, pH 6.5-7.5 TwW 4-8dH, TwO około 10dH. Jeśli masz za twardą wodę, wystarczy do podmianki dodać troszkę wody przepuszczonej przez armatkę torfową Wink Pomyśl, bo moje piranie czekają na nowy domek ^^
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości