• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia

#36
Obiecałem,że nigdy tu się więcej nie odezwę i przez długi czas nic nie pisałem,ale szlak mnie trafia jak czytam niektóre wypowiedzi.Zastanówcie się wszyscy jak się musiał chłop wnerwić,że podjął taką decyzję,podejrzewacie Go o złą wolę czy o chęć zamieszania wokół własnej osoby.Chyba żartujecie.Doceniam pracę ludzi,którzy tworzą to forum ale zastanówcie czym będzie to to forum jak zostaniecie sami i wasi klakierzy.Na necie jest wiele forów ale tylko nieliczne tak naprawdę żyją,to żyje i ma się bardzo dobrze,ale odpuście i przemyślcie parę rzeczy.Już jedna dobra zmiana zapanowała i nie idźcie tą drogą.Skoro zapanowała na ten temat taka dyskusja tzn. że jest coś na rzeczy,sam miałem informacje (nie dotyczące tego wątku tylko mojego)poparcia ale i obawy,że ludzie boją się zabrać głos i wypowiedzieć swoje opinie.

A co do kosztów utrzymania forum to się zgadzam,że są to pieniądze.Na Malawi jest tak,że dostęp do forum mają wszyscy,ale do niektórych artykułów już tylko członkowie klubu,czyli w grę wchodzi opłata dla członków i jest to tam bardzo fajnie wytłumaczone streszczę nie dosłownie wypowiedź jednego z moderatorów....ktoś robi grila i zaprasza wszystkich na piwko i kiełbaskę,ale za resztę trzeba dopłacić...i nikt nie może mieć pretensji....oczywiście jest to mój skrót wypowiedzi i nie jest cytatem. I ja się pod tym podpisuję.Może o tym pomyślcie i nie będzie argumentów,że coś kosztuje i nikt niech się nie odzywa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez woojtek70 - 06-11-2016, 22:37 PM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 00:08 AM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 19:12 PM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 26-11-2016, 18:19 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez filas - 28-10-2016, 23:57 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 13:28 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 16:00 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ramirez Dolores - 29-10-2016, 16:33 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 17:50 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 18:41 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Sloma - 30-10-2016, 15:55 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 30-10-2016, 16:09 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości