• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia

#19
(29-10-2016, 16:33 PM)12dot12 napisał(a): Może dorzucę i ja swoje 3 grosze, jako złośliwa bestia Wink
Team niech się nie smuci, tylko niech trochę spuści z tonu i zejdzie z piedestału. Tyczy się to też (a może raczej przede wszystkim) specjalistów, którym od dużej ilości wiedzy zagotowała się sodówka w głowach i nadużywają tego "śmiechu" czy zjadliwości wobec innych. Nie każdy ma tolerancję na śmiech, i nie każdy, kto tej tolerancji nie ma, jest [tu wstawić odpowiednie: głupi/nudny/beznadziejny/itd. itp.]
Z tego co widzę i wiem, jest tu duuużo więcej osób nie udzielających się na forum właśnie z powodu "klimatu". Jest to normalne w sytuacji, gdy większości Teamu i specjalistów brakuje pokory.
Foresta bardzo szkoda, że już nie ma. Miał naprawdę świetne fotki i tematy.
Maciocha nie żałuję, wręcz przeciwnie Big Grin niech się nauczy szacunku do innych i dopiero wraca na fora.
Pozdrawiam serdecznie wraz z moją rybką (i jej wyleczonym okiem), która "na pewno" była śmiertelnie chora i której kazaliście mi uciąć łeb Big Grin (a wątek o niej zmieniliście w szyderę.)
https://www.dropbox.com/s/24tx1uamw98te0...8.jpg?dl=0
Jak na razie to ja się smucę, a nie Team. Proszę nie podciągaj Teamu jako całość pod indywidualne opinie członków.

I jak ktoś ma zamiar oceniać Team to proponuję założyć osobny wątek, bo ten tyczy się zmian w regulaminie forum. W tym samym wątku możesz poprosić te inne osoby o wypowiedzenie się, sądzę że każdy to z chęcią przeczyta.

P.S.
Co do ramirezy- super że się jej to samo cofnęło. Ja, tak jak pisałem, uśmierciłbym ją. Trudno, zabiłbym rybę.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 00:08 AM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 19:12 PM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 26-11-2016, 18:19 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez filas - 28-10-2016, 23:57 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 13:28 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 16:00 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ramirez Dolores - 29-10-2016, 16:33 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 17:50 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 18:41 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Sloma - 30-10-2016, 15:55 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 30-10-2016, 16:09 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości