• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia

#7
Cześć.
Jeżeli mogę to również chciałbym dodać moje trzy grosze do tej dyskusji. Miałem okazję poznać Damiana osobiście i nawet mnie kiedyś zaprosił do siebie. Na własne oczy widziałem jego zbiorniki i pasję jaką wkłada w swoje hobby. Będzie mi brakować jego postów a przede wszystkim jego zdjęć. Chyba sami przyznacie że jest jednym z nielicznych na tym forum który robi "kosmiczne" zdjęcia. Nie wiem dlaczego podjął decyzję o odejściu z forum. Jeżeli to wszystko przez te dodatkowe wzmocnienia w swoim akwarium za które został bardzo skrytykowany przez wiele osób to szkoda, bo sprawa jak dla mnie jest mało istotna. Każdy ma prawo sobie kleić zbiornik po swojemu. A co do wzmocnień to proponuję każdemu wziąć czarny flamaster i namalować sobie na ścianie prostokąt 400x65 cm, może wtedy zrozumiecie po co dodatkowe wzmocnienia. W końcu takie monstrum stoi u niego w domu a nie gdzieś w piwnicy. Kolejna sprawa dotyczy zoobotaniki. Nie wiem co się tam działo bo mnie tam nie było, niby nie było tematu Damiana ale coś jednak jest na rzeczy skoro Macioch przepraszał go na forum i dostał bana. Cała ta sprawa jest bardzo tajemnicza, lecz nie chcę wnikać w sprawy prywatne. Dla dobra forum moim zdaniem Damian powinien zostać zaproszony i niech sam się wypowie co go boli, od tego jest forum. Jeżeli napisze że ma nas gdzieś i nie będzie już się angażował to wtedy damy spokój tej sprawie. Czekam na odpowiedź Teamu co o tym myślicie.
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 00:08 AM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 19:12 PM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 26-11-2016, 18:19 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez filas - 28-10-2016, 23:57 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez aquafan - 29-10-2016, 10:50 AM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 13:28 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 16:00 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ramirez Dolores - 29-10-2016, 16:33 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 17:50 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 18:41 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Sloma - 30-10-2016, 15:55 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 30-10-2016, 16:09 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości