• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia

#2
Dzięki wszystkim za wypowiedzi, liczyłem, że takowe się pojawią Smile Ale po kolei.

@galimedes Masz całkowitą rację. Forum służy do wymiany poglądów (co oznacza również ocenianie). Jak nie chcę, żeby mnie (moje akwarium) oceniano, to nie pokazuję na forum. Cała sytuacja wyniknęła właśnie z tego powodu, że ForestDeamon tego nie zaakceptował.

@wet-aqua Wiesz doskonale, że ja jestem ugodowym człowiekiem, ale wszystko ma swoje granice. Masz rację, zabrakło obustronnej woli i chęci porozumienia. Forest osobiście poprosił o usunięcie jego konta. Gdybyśmy od razu dostosowali się do jego prośby, sytuacja by się zakończyła. Każdy popełnia błędy.

Ja też chciałem spotkać się u niego na otwarciu Fishroomu. Z zupełnie niezrozumiałego dla mnie dotąd powodu Forest obraził się na całe forum, zwłaszcza na team, choć nie wyjaśnił co konkretnie go tak zabolało i z czyjej strony.

Tu przechodzimy do wspomnianej przez ciebie otwartości. Nie pierwszy raz i nie tylko od ciebie słyszę, że "pewne osoby" uważają redakcję forum jako "kółko wzajemnej adoracji". Było tak już wcześniej, a co ciekawe redakcja od tego czasu przeszła niemałą rotację (zwykle ze względów osobistych/czasowych). Przypominam, że nie ma na forum już Killifisha, choć pewnie niektórzy nawet go nie znają. Do czego zmierzam: chętnie wysłuchałbym wypowiedzi tych "pewnych osób", bo sam przyznasz, że dyskusja, jaka by nie była, na pewno oczyściłaby atmosferę na forum. Jeżeli masz kontakt z tymi osobami to proponuję zachęcić je do wypowiedzenia się w tym, czy w osobnym temacie. Bo jak dotąd wygląda to tak, że owa grupa osób unikających wypowiedzenia się na forum zamiast wnieść coś pozytywnego, to tworzy to, czego rzekomo tak nienawidzi w działaniu Teamu - czyli własne kółko adoracji.

MatB i fazi_poz - pozwólcie, że odpowiem wam na raz:
Po pierwsze prawo nie działa wstecz - osoby które wcześniej zarejestrowały się na forum mogą nie zgodzić na zmianę w regulaminie. Zmiana obowiązuje od wczoraj.

Zdaję sobie sprawę, że forum nie może rościć sobie praw do zdjęć, dlatego jeżeli ktoś wyrazi chęć wkroczenia na drogę sądową z forum Cichlidae.pl o usunięcie swoich fotografii - ja nie mam na to czasu. Wolę usunąć zdjęcia i mieć spokój. Zmiana ma na celu uchronienie przed każdorazowym usuwaniem zdjęć w razie np. usunięcia konta. Zwłazcza, że takie prośby pojawiają się niejednokrotnie pod wpływem emocji.

Na tym kończę tego przydługiego posta, bo zaraz przeleje mi się woda w akwarium Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 00:08 AM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 19:12 PM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 26-11-2016, 18:19 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez piotrK - 28-10-2016, 11:07 AM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez filas - 28-10-2016, 23:57 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 13:28 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 16:00 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ramirez Dolores - 29-10-2016, 16:33 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 17:50 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 18:41 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Sloma - 30-10-2016, 15:55 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 30-10-2016, 16:09 PM

Skocz do:


Browsing: 3 gości