• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia

#41
(25-11-2016, 00:08 AM)Ornatum napisał(a): To nie miejsce na kółko wzajemnej adoracji,które piętnuje za inne od nich poglądy..
A straszyć to można dzieci w przedszkoluSmile

Skoro odgrzewamy przysłowiowego kotleta to jeżeli mogę prosić to niech ktoś rozwinie przesłanie Pana Ornatum i wyjaśni mi dokładniej, najlepiej z przykładami takiego postępowania na tym forum.

Na razie ciągle słyszę:

- o kółku adoracji - jak to się objawia i gdzie wystąpiło?
- o tym, że niektórzy nie piszą bo się boją - niech się wypowiedzą te osoby przynajmniej czego się tak boją?
- o tym, że ktoś kogoś piętnuje - o co chodzi, pokażcie mi to!!!

Generalnie na forum zawsze trzeba się liczyć z różnymi zdaniami, każdy ma prawo wypowiedzieć się osobiście i szczerze.
Mamy być na forum szczerzy czy zakłamani i każdemu pisać, że piękne jest to co pokazał lub opisał? To jest bez sensu, jeżeli mam inne zdanie na jakiś temat to nie mogę czuć presji, że jak się wypowiem negatywnie to autor wątku się obrazi albo poczuje napiętnowany.

To jest jakaś niewytłumaczalnie napędzana histeria, nie do końca wiem po co i przez kogo ale dajcie już temu spokój.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
(25-11-2016, 19:12 PM)Ornatum napisał(a): Gwoli ścisłości to zgadzam się z Wojtkiem,że powinna być opłata za 100% korzystanie z forum .
Czytaj kolego uważnie ze zrozumieniem.
Konstruktywna polemika polega na wzajemnym wysłuchaniu poglądów innych,podawaniu konkretnych argumentów za lub przeciw.
Osoba,która nie potrafi wysłuchać ze spokojem poglądów innych,nie ma tu racji bytu...
Wzajemny Szacunek to podstawaSmile

Weź Ty się kolego uspokój. Zarzucasz komuś że nie czyta ze zrozumieniem ale w jakim momencie "zgadzasz się" z Wojtkiem?
Czytam 10-ty raz te Twoje wypociny i widzę tylko że przyznajesz cyt. "Dużo racji jest w argumentacji Wojtka".
Nie mąć już proszę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
Kolega Wojtek to dobry chłop,rozmawialiśmy trochę.
Sądze,że trochę niesłusznie mu się kiedyś oberwało..Smile
To wszystko.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości