• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia

#31
Odpowiedz do: sendog
Nie mow mi nic o ..honorze i nie probuj mnie tutaj straszyc i obrazac! 
  Jezeli uwazasz , ze szkodze tylko tej stronie , to prosze zerknij z laski swojej .... na prezentacje pielegnic Malawi. Kto to dla tej strony w duzej czesci wykonal ??? To malo???

 Prawda jest , ze nie chce wspolpracowac z Teamem (na dzisiejszych zasadach doboru zdjec) w projekcie kalendarz . Poznaliscie moja opinie .Dostalem od Ciebie pamietny list z prosba by nie "dymic " w tej sprawie i by uszanowac Wasza wole  ..i tak jest nie daje zdjec i nie wypowiadam sie w sprawie. Sytuacja   jest jasna i czysta. A teraz mozecie mi juz smialo dac bana i bedzie po kolejnym...klopocie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(29-10-2016, 18:52 PM)jarokol napisał(a): pewnie zostanę zlinczowany. nie wiem czy to myślenie jednej osoby czy całej grupy Ale bardzo mi się to nie spodobało. forum nie jest niczyja własnością ani prywatnym folwarkiem gdy nie będzie ludzi to można je zamknąć......
"Cześć.
Ale żeś dojebał z tymi fotami. Nie chcieliśmy fot tej dziewczyny co robiła zamęt na grupie wczoraj. Wogóle nie chcemy od nich niczego. Nie widzisz że z nimi są tylko problemy. Jak i na forum tak i w necie.
Weź to usuń z forum bo nie chcemy kolejnej gównoburzy. Chyba że na tym ci zależy."

dostałem to zanim Damian usunął zdjęcia.

Jarokol. Pomimo że nie widzę w tym nic nadzwyczajnego to była to prywatna korespondencja od osób z Teamu, które Tobie zaufały jako koledze. Ujawnienie jej nie powinno mieć miejsca. Mam nadzieję że nie czujesz się teraz z tym dobrze.
Na reszte tematów się nie wypowiem ale widzę że ala schizofreniczne podejście jednego użytkownika ma wpływ na szersze grono.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Dla mnie osobiście też wklejanie prywatnej korespondencji to wątpliwy temat.
Raz, że nie ma ani autora, daty, czasu co, gdzie i jak. Idąc dalej każdy może sobie coś napisać i wkleić.

Z tymi bananami daj spokój jjacek....zaczyna się normalnie ŻENUA Big Grin więcej luzu dajcie sobie Panowie.

Ludzie i zdania zawsze będą różne na tej planecie.
Jakby wszyscy byli tacy sami i zgadzali się we wszystkim byłoby nudno.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Dawaj! Dawaj! Nie daj się! Big Grin
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Witam. Obiecałem sobie, że nie będę komentował, ale to niestety lub stety niniejszym uczynię..
''Koncz wasc, wstydu oszczędź''
Wątek do zamknięcia od praktycznie samego początku. Ktoś chce odejść to odchodzi i nie ma tematu. Teraz bicie piany z tego syfu tak śmierdzi że aż mnie zwabilo Smile
Nie ma już tematu Panowie. Dalsza dyskusja jest niepotrzebna i momentami śmieszna.
Pozdro sprzed akwarium Wink
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Obiecałem,że nigdy tu się więcej nie odezwę i przez długi czas nic nie pisałem,ale szlak mnie trafia jak czytam niektóre wypowiedzi.Zastanówcie się wszyscy jak się musiał chłop wnerwić,że podjął taką decyzję,podejrzewacie Go o złą wolę czy o chęć zamieszania wokół własnej osoby.Chyba żartujecie.Doceniam pracę ludzi,którzy tworzą to forum ale zastanówcie czym będzie to to forum jak zostaniecie sami i wasi klakierzy.Na necie jest wiele forów ale tylko nieliczne tak naprawdę żyją,to żyje i ma się bardzo dobrze,ale odpuście i przemyślcie parę rzeczy.Już jedna dobra zmiana zapanowała i nie idźcie tą drogą.Skoro zapanowała na ten temat taka dyskusja tzn. że jest coś na rzeczy,sam miałem informacje (nie dotyczące tego wątku tylko mojego)poparcia ale i obawy,że ludzie boją się zabrać głos i wypowiedzieć swoje opinie.

A co do kosztów utrzymania forum to się zgadzam,że są to pieniądze.Na Malawi jest tak,że dostęp do forum mają wszyscy,ale do niektórych artykułów już tylko członkowie klubu,czyli w grę wchodzi opłata dla członków i jest to tam bardzo fajnie wytłumaczone streszczę nie dosłownie wypowiedź jednego z moderatorów....ktoś robi grila i zaprasza wszystkich na piwko i kiełbaskę,ale za resztę trzeba dopłacić...i nikt nie może mieć pretensji....oczywiście jest to mój skrót wypowiedzi i nie jest cytatem. I ja się pod tym podpisuję.Może o tym pomyślcie i nie będzie argumentów,że coś kosztuje i nikt niech się nie odzywa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
przynajmniej tak było jak była moja przygoda z tymi pięknymi pielęgnicami,żeby było wszystko jasne
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Dużo racji jest w argumentacji Wojtka..
Forum aby było żywe musi być otwarte na ludzi..
To nie miejsce na kółko wzajemnej adoracji,które piętnuje za inne od nich poglądy..
A straszyć to można dzieci w przedszkoluSmile
Ludzie,chyba komuś tu kubeł zimnej wody by się przydał..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Za darmo to nikt nie szanuje ... Jakby jeden z drugim płacił za dostęp to by czasu nie marnowal na pierdoly. Nie pierwsza i nie ostatnia gownoburza. Kilka osób odejdzie i będzie spokój - trudno, nic na siłę.

Chłopaki nie przejmujcie się, to normalne, z resztą dobrze o tym wiecie!

Pozdrawiam Bartosz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Gwoli ścisłości to zgadzam się z Wojtkiem,że powinna być opłata za 100% korzystanie z forum .
Czytaj kolego uważnie ze zrozumieniem.
Konstruktywna polemika polega na wzajemnym wysłuchaniu poglądów innych,podawaniu konkretnych argumentów za lub przeciw.
Osoba,która nie potrafi wysłuchać ze spokojem poglądów innych,nie ma tu racji bytu...
Wzajemny Szacunek to podstawaSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości