• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia

#11
Wiem, że to zaraz napiszę zakrawa o hejt. Zdaję sobie sprawę, że zaraz może ruszyć shitstorm. Może nawet komuś podsunę [idiotyczny] pomysł.

Skoro Damian zlikwidował wszystkie ślady działalności na tym forum (oprócz wpisów typu "ryby mam od Foresta"), to czy artykuł z e-zinu również usunie?

Żeby nie było: ceniłam sobie jego wpisy, ogrom wiedzy i doświadczenia, lubiłam czytać wątki, a zdjęcia Pauli na prawdę cieszyły oczy.
Uważam, że forum jest właśnie od dyskusji, krytyki (konstruktywnej!) i udzielania sobie wzajemnie pomocy.

Szkoda, wielka szkoda...
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Panie i Panowie, tak jak Łojciec pisze. To nie Team podjął decyzję "oł jeee, wywalamy Foresta". To Forest napisał do nas o możliwość usunięcia konta. Nie zrobiliśmy tego na początku z jeszcze jednego powodu(niż poprzednio wspominane)- było już kilka sytuacji, kiedy użytkownicy forum prosili o to, a jednak po kilku dniach przerwy wracali na forum. Jednak cała sytuacja eskalowała i eskaluje dalej.
A drodzy Użytkownicy nawołujący do danie możliwości powrotu Foresta, może niech najpierw sam zainteresowany napisze do nas w tej sprawie? Żadnej próby kontaktu, poza wybieleniem siebie na naszym profilu na FB, nie było.
 
Ogólnie cała ta sytuacja jest bardzo dziwna dla mnie, bo oparta o niedomówienia i wręcz pomówieniach związane z ZooBotaniką. Bardzo podobna sytuacja miała miejsce tuż przed premierą 4tego numeru ezinu. Wtedy ktoś(niestety córka Foresta nie była skłonna mi napisać od kogo tego się dowiedziała) rozsiewał plotki, że jestem bardzo "niezadowolony"(delikatnie i cenzuralnie mówiąc) z okładki, na której jest EBJD. Było to o tyle kuriozalne, że sam z PiotrKiem optowałem za tym zdjęciem i tą okładkę projektowałem. Big Grin Wtedy temu komuś się nie udało, za to teraz idealnie trafił ze swoją prowokacją na podatny grunt.

W całej tej sytuacji smuci mnie, że są osoby nieżyczliwe forum i Teamowi, rozsiewające plotki. Smuci mnie też, że jest grupa osób aktywnie rozmawiająca we własnym gronie o tym jak na forum źle się dzieje. Jednak kiedy jest możliwość i wręcz potrzeba by to zdanie napisały na forum- milczą.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(29-10-2016, 12:26 PM)tatakuby napisał(a): Ale wet-aqua nie bawmy sie w ławę przysięgłych. Team podjął taką a nie inna decyzję i jej nie zmieni. Powtarzam po raz kolejny że to Damian admina o to poprosił. Bo zaraz trzeba by było i wysłuchac maciocha i innych.
Jeżeli cię to interesuje to możesz prywatnie Damiana zapytać. A tu zajmijmy się akwarystyką Smile
Nie mam zamiaru jak piszesz, bawić się w ławę przysięgłych.Skoro decyzja Teamu jest ostateczna i niezmienna nie ma o czym rozmawiać ,czy namawiać do porozumienia . Oczywiście , rozmawiałam z Damianem po jego odejściu z forum. Moją intencją było poznanie Waszego stanowiska i pełnej motywacji Foresta do rezygnacji. Stało się źle, nie tylko z mojego  punktu widzenia . Oczywiście , jest to miejsce do zajmowania się akwarystyką ale to co się stało nie jest bez znaczenia dla wielu uczestników forum. Dla mnie temat zamknięty.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Szkoda czasu na te p*******.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Może dorzucę i ja swoje 3 grosze, jako złośliwa bestia Wink
Team niech się nie smuci, tylko niech trochę spuści z tonu i zejdzie z piedestału. Tyczy się to też (a może raczej przede wszystkim) specjalistów, którym od dużej ilości wiedzy zagotowała się sodówka w głowach i nadużywają tego "śmiechu" czy zjadliwości wobec innych. Nie każdy ma tolerancję na śmiech, i nie każdy, kto tej tolerancji nie ma, jest [tu wstawić odpowiednie: głupi/nudny/beznadziejny/itd. itp.]
Z tego co widzę i wiem, jest tu duuużo więcej osób nie udzielających się na forum właśnie z powodu "klimatu". Jest to normalne w sytuacji, gdy większości Teamu i specjalistów brakuje pokory.
Foresta bardzo szkoda, że już nie ma. Miał naprawdę świetne fotki i tematy.
Maciocha nie żałuję, wręcz przeciwnie Big Grin niech się nauczy szacunku do innych i dopiero wraca na fora.
Pozdrawiam serdecznie wraz z moją rybką (i jej wyleczonym okiem), która "na pewno" była śmiertelnie chora i której kazaliście mi uciąć łeb Big Grin (a wątek o niej zmieniliście w szyderę.)
https://www.dropbox.com/s/24tx1uamw98te0...8.jpg?dl=0
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(29-10-2016, 12:40 PM)Bastet napisał(a): Skoro Damian zlikwidował wszystkie ślady działalności na tym forum (oprócz wpisów typu "ryby mam od Foresta"), to czy artykuł z e-zinu również usunie?
Jak dotąd nie dostaliśmy takich informacji. Usunąć samodzielnie nie ma możliwości.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Dalej Dot! Pokaż im! Big Grin
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(29-10-2016, 17:28 PM)piotrK napisał(a):
(29-10-2016, 12:40 PM)Bastet napisał(a): Skoro Damian zlikwidował wszystkie ślady działalności na tym forum (oprócz wpisów typu "ryby mam od Foresta"), to czy artykuł z e-zinu również usunie?
Jak dotąd nie dostaliśmy takich informacji. Usunąć samodzielnie nie ma możliwości.
To był sarkazm retoryczny :p
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(29-10-2016, 16:33 PM)12dot12 napisał(a): Może dorzucę i ja swoje 3 grosze, jako złośliwa bestia Wink
Team niech się nie smuci, tylko niech trochę spuści z tonu i zejdzie z piedestału. Tyczy się to też (a może raczej przede wszystkim) specjalistów, którym od dużej ilości wiedzy zagotowała się sodówka w głowach i nadużywają tego "śmiechu" czy zjadliwości wobec innych. Nie każdy ma tolerancję na śmiech, i nie każdy, kto tej tolerancji nie ma, jest [tu wstawić odpowiednie: głupi/nudny/beznadziejny/itd. itp.]
Z tego co widzę i wiem, jest tu duuużo więcej osób nie udzielających się na forum właśnie z powodu "klimatu". Jest to normalne w sytuacji, gdy większości Teamu i specjalistów brakuje pokory.
Foresta bardzo szkoda, że już nie ma. Miał naprawdę świetne fotki i tematy.
Maciocha nie żałuję, wręcz przeciwnie Big Grin niech się nauczy szacunku do innych i dopiero wraca na fora.
Pozdrawiam serdecznie wraz z moją rybką (i jej wyleczonym okiem), która "na pewno" była śmiertelnie chora i której kazaliście mi uciąć łeb Big Grin (a wątek o niej zmieniliście w szyderę.)
https://www.dropbox.com/s/24tx1uamw98te0...8.jpg?dl=0
Jak na razie to ja się smucę, a nie Team. Proszę nie podciągaj Teamu jako całość pod indywidualne opinie członków.

I jak ktoś ma zamiar oceniać Team to proponuję założyć osobny wątek, bo ten tyczy się zmian w regulaminie forum. W tym samym wątku możesz poprosić te inne osoby o wypowiedzenie się, sądzę że każdy to z chęcią przeczyta.

P.S.
Co do ramirezy- super że się jej to samo cofnęło. Ja, tak jak pisałem, uśmierciłbym ją. Trudno, zabiłbym rybę.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Dla głębszego wytłumaczenia tematu chyba Smile
Autor poprosił mnie czy mógłbym to wkleić, bo sam nie ma możliwości fizycznej i to w zasadzie wszystko.
Czy jestem za czy przeciw komuś tu NIE ...nie mój temat i mi to lotto z jednej strony.
Wolę pisać o Amphilophus'ach Tongue


p.s ode mnie tylko tyle.
Mówiłem Damianowi, że mógł zostać zadyma (emocje) kiedyś opadną i karuzela życia dalej będzie się kręcić.
Przerabiałem takie forumowe tematy i wiem jak jest.
No, nic nie będę więcej pisał tych pierdół Big Grin


OD DAMIANA
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam Wszystkich bardzo serdecznie!

Ponieważ dowiedziałem się że dyskusja na mój temat trwa na forum, a ja nie mam się jak wypowiedzieć dlatego poprosiłem Ryśka o to aby został moim spirytualistycznym medium i pozwolił mi się wypowiedzieć z za grobu…
Uważam że ten wpis należy się WSZYSTKIM Forumowiczom ode mnie. Jeśli kogoś uraziłem moim zachowaniem to przepraszam.
Mam też nadzieję że osoby, które mogą bezpośrednio udowodnić lub wzmocnić to co napiszę odezwą się.
Po kolei:
1. Moje akwarium 4m i 2 paski szkła.
Faktycznie komentarze mnie zdenerwowały, zresztą nie kryłem się z tym. Tak naprawdę najbardziej zabolał mnie fakt że nikt nie zapytał o to np. jak tam filtracja? Czy jak ma się dajmy na to dojrzewanie zbiornika. Całość komentarzy poszła o 2 kawałki szkła, które nota bene nawet słabo były widoczne na zdjęciu ze względu na refleksy świetlne, ale zostawmy temat. Wielokrotnie pisałem że nie chodzi mi o głaskanie mnie po głowie tylko o konstruktywną krytykę. To jest najmniej istotna tutaj sprawa.
2. Kwestia Zoobotaniki.
Ruki zaprzeczasz temu co przed chwilą napisał Łojciec – weźcie dogadajcie się co do wspólnej wersji…
Tato Kuby – masz rację ludzie żartują sobie z siebie, nabijają i tak dalej. Niewiele to zmienia i trzeba to olać ale w moim przypadku było jakoś tak że stałem się jakimś dyżurnym obiektem drwin. Co ciekawe Team wyparł się wszystkiego – tak jak Ruki nadal się wypiera choć zdaje się że nawet go tam nie było. Cała sytuacja została zamieciona pod dywan.
Oczywiście że Macioch dostał bana NIESŁUSZNIE. Dostał go tylko po to żeby zamknął usta. Macioch jako JEDYNY zachował się honorowo. Przyznał że temat był, że sam go nakręcał i przeprosił. Nagroda za honor –ban. Drogi TatoKuby – dlaczego wtedy nie napisałeś tego co dziś? To jedyne czego oczekiwałem od Teamu! Przyznanie – tak stary przyznajemy ponabijaliśmy się z Ciebie – jak to miedzy facetami… sprawa załatwiona.
3. Zdjęcia/moje „odejście”/ban
Po pierwsze i najważniejsze – poza forumowiczem jestem przede wszystkim Ojcem. Jeśli ktoś tego nie rozumie to albo jest za młody, albo…
Moja Paula (autorka większości zdjęć), ma niewyparzony jęzor – to fakt bezsprzeczny. Działa sobie na różnych akwa grupach FB, gdzie wyzwiska i sprzeczki są na porządku dziennym. Nie ingeruję w to. Paula jest pełnoletnia i sama za siebie decyduje.
Tutaj następuje zderzenie linii Forum/FB/Moja Córka. Paula miała kilka chamskich utarczek z przedstawicielami Teamu. Były najwidoczniej na tyle dotkliwe mentalnie że postanowiono mi/nam dać do zrozumienia gdzie nasze miejsce w szeregu.
Prawdziwa eskalacja mojego konfliktu z Teamem nastąpiła po moim poście po zoobotanice. Ci co czytali wiedzą co mam na myśli, a tak naprawdę po wpisie gdzie stwierdziłem że istnieje na forum „Grupa trzymająca władzę”. Dzisiejsze słowa Łojca mówią same za siebie Czyżbym miał czelność podnieść łeb?
Przed Zoobotaniką PiotrK napisał do Pauli prośbę o dosłanie zdjęć Paretroplusów do kalendarza. Trzeba było tylko dosłać je w odpowiednim formacie. Po całym zamieszaniu miałem pojednawczą rozmowę z PiotremK przez FB iuważałem Całą sprawę za ZAKOŃCZONĄ. Przy czym rozmowę sam zainicjowałem – to do dzisiejszego wpisu Rukiego. Nadmieniłem też że jeśli nadal chce zdjęcia to niech odezwie się do Pauli bo ja jej nie nastawiam ani na plus ani na minus do forum.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości