• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Blackwater'a fishroom :)

#21
(30-10-2016, 21:37 PM)aquafan napisał(a): Przecież wiem o czym pisałeś. Z tą flądrą to taki żarcik był

Przecież zrozumieliśmy Haha

Aczkolwiek żarcik na miejscu tak jak dobra fladra na talerzu Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Ja po prostu Wam wszystkim zazdroszczę tych fishroomów.Gdybym tylko miał większe mieszkanie to pewnie coś bym wymyślił.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Jest dobrze, a potencjał jest wręcz niewyobrażalny! Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Co do tych waszych fishroomów przychodzi mi tylko jedno do głowy:
   
Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Siara prawdę Ci powie Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Super fishroom z potencjalem!
Pozdrawiam, Piotr >>(XXX)'>

Akwaria: 840 słone, 360 aklimatyzacja Monodactylus sebae do słonej wody, 200 azja roslinne, 160 axolotle córki, 60 Panaqolus, 42 roślinne, 25 krewetki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Super, podpiwniczony dom jest mega opcja. Nie to co te dzisiejsze, mało kto robi piewke - mnie by się przydała Wink
W sumie mam jeszcze garaż... Wink

@tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Ja się zastanawiam nad moim nieużytkowym strychem, ale tam wejście to tylko ze baniakami w częściach i klejenie na miejscu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
(01-11-2016, 15:01 PM)Pablito napisał(a): Ja się zastanawiam nad moim nieużytkowym strychem, ale tam wejście to tylko ze baniakami w częściach i klejenie na miejscu.
A znam zacnego akwarystę z tego forum , który wziął takie wyzwanie " na klatę" i zrobił fish room na strychu.Ale to wyjątkowo twardy typ. Jak go poznałem , zapytałem jak wnosił szyby do sklejenia akwarium na górę. Ma bardzo ... długie akwarium. W naszym "szaleństwie" naprawdę jest wszystko możliwe.
Po 21 latach istnienie mojej najstarszej przychodni , klienci pytają " na co" mi tyle akwariów. A jeszcze musze dostawić . Ale to piwnica i się nie przejmuję obciążeniem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Przypadkowo wiem o kim mowa Smile Piotrze jak byś był weterynarzem w Poznaniu z takimi atrakcjami w licznych akwariach to bym moje psy przywoził na wszelkie możliwe zabiegi przy najmniej raz w tygodniu.

Pablito - pamiętaj - życie jest tylko jedno a czas upływa bardzo szybko, nie zastanawiaj się tylko zacznij działać, nie ważne od czego zaczniesz ważne żeby ruszyć temat, pomysły przyjdą same. Zapamiętaj moją zasadę - "oczy się boją a łapy zrobią" - więc właź na strych, usiądź sobie na czymś i uruchom wyobraźnię Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości