• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Blackwater'a fishroom :)

#11
Kobuz, weź przykład z kolegi. My z Łojcem Ci te tynki skujemy. Tongue
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Kobuz ma jeszcze lepiej bo ściany stawiane z białego kamienia - bajka Smile

Blackwater - piękny klimacik ale.... dlaczego w takim wielkim pomieszczeniu postawiłeś "słoiki" na ryby? Jakie tam masz możliwości !!! Jakie by tam można ogromne szyby kleić Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(29-10-2016, 23:08 PM)filas napisał(a): Kobuz ma jeszcze lepiej bo ściany stawiane z białego kamienia - bajka Smile

Blackwater - piękny klimacik ale.... dlaczego w takim wielkim pomieszczeniu postawiłeś "słoiki" na ryby? Jakie tam masz możliwości !!! Jakie by tam można ogromne szyby kleić Smile

Pod Uaru oczywiścieHaha
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(29-10-2016, 00:29 AM)BlackWater napisał(a): Tak mnie te wasze historie o "piewkach"  i fishroom'ach zafascynowały, że jakiś czas temu zapragnąłem zejść do swojej piwnicy i temat ogarnąć. Na początku trzeba było się pozbyć ciut wody Wink (nowa posadzka) i potem stawić zbiorniki. Niestety regał nie wyrobił na schodach i musiałem na szybko blat zmontować. Krótka historia w fotkach i obecny filmik na koniec.
Ale dużo miejsca! Nie żałujesz, że duże akwaria sprzedałeś?
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(29-10-2016, 23:08 PM)filas napisał(a): dlaczego w takim wielkim pomieszczeniu postawiłeś "słoiki" na ryby?

Piwnica ma aktualnie jedną słabą stronę, bardzo wąskie schody, które do niej prowadzą. Aktualnie nic większego nie wejdzie, ale na wiosnę planuje wykuć drzwi bezpośredni na zewnątrz.

(30-10-2016, 14:26 PM)dzikakuna napisał(a): [quote pid='116243' dateline='1477693786']
Ale dużo miejsca! Nie żałujesz, że duże akwaria sprzedałeś?

[/quote]

Duże wystawiałem kilka razy i nic się nie sprzedało Wink Jak będę miał możliwość to na pewno tam trafią.

No i w miarę możliwości jeszcze jakiś zbiorniczek z większym dnem, bo zaczynam myśleć o dyskowcach tylko tych poziomo pływających Wink Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Te dyskowce pływające poziomo to chyba flądra się nazywa ale nie jestem pewien.Nad morzem pewno WF dostaniesz, prosto z kutra. Haha... fajnie to wymyśliłeś
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
(30-10-2016, 17:30 PM)BlackWater napisał(a): No i w miarę możliwości jeszcze jakiś zbiorniczek z większym dnem, bo zaczynam myśleć o dyskowcach tylko tych poziomo pływających Wink Smile
Okok Okok Okok Okok Okok

Po grubasie widzę!
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(30-10-2016, 19:23 PM)aquafan napisał(a): Te dyskowce pływające poziomo to chyba flądra się nazywa ale nie jestem pewien.Nad morzem pewno WF dostaniesz, prosto z kutra. Haha... fajnie to wymyśliłeś
Dobra fladra nigdy nie jest zła Wink Ale mi smaka narobiłeś Tongue

A BlackWoda chyba o płaszczkach pisze Haha
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Dokładnie, dobra flądra nie jast zła, ale morskiego na razie nie planuje, a już na pewno nie w rozmiarze pod flądry Big Grin Płaszczki mnie kręcą p. histrix Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Przecież wiem o czym pisałeś. Z tą flądrą to taki żarcik był
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości