• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Obsada zbiornik 450l pomoc potrzebna

#21
Jak masz prawdziwe notatusy to szkoda je wyrzucać. Nie kupuj pojedynczych sztuk, kum młode ryby, np. 6 demonów i 6 diadema (o ile je dostaniesz prawdziwe). Ale kupując takie liczby będziesz musiał postawić ten duży baniak. A nawet tam z czasem może będzie trzeba zrobić redukcję.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(29-10-2016, 11:36 AM)piotrK napisał(a): Jak masz prawdziwe notatusy to szkoda je wyrzucać. Nie kupuj pojedynczych sztuk, kum młode ryby, np. 6 demonów i 6 diadema (o ile je dostaniesz prawdziwe). Ale kupując takie liczby będziesz musiał postawić ten duży baniak. A nawet tam z czasem może będzie trzeba zrobić redukcję.

czy są prawdziwe? - ubarwienia narazie nie mają takiego jak należy - raz ma kilka pasów, raz jest prawie cała czarna (przy jedzeniu) raz tylko miała typowe kropki czarne

[Obrazek: 2b69083d1599.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Ja bym obstawiał typowego efasciatusa (nie)stety. Nawet młode appendiculatus mają paski wzmocnione w części brzusznej.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(29-10-2016, 13:20 PM)piotrK napisał(a): Ja bym obstawiał typowego efasciatusa (nie)stety. Nawet młode appendiculatus mają paski wzmocnione w części brzusznej.

kiedy będzie 100% pewność co do rodzaju ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Gatunku Smile Nie umiem odpowiedziec na twoje pytanie. Jeżeli nie będą pokazywałe się te plamki na brzuchu, to jest to efasciatus.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Czyli obsadę już znam
Pytanie co do podłoża jakie najlepiej kupić, możecie coś polecić?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
(29-10-2016, 20:14 PM)PiotrPrzezchlebie napisał(a): Czyli obsadę już znam
Pytanie co do podłoża jakie najlepiej kupić, możecie coś polecić?
Polecam :
PIASEK DO WYPEŁNIANIA PIASKOWNIC SOBEX WOREK 20 KG


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Ja mam sobex i zatwardza wodę. Bardziej celowałbym w ZEW, bo na ten mniej ludzi narzeka (właściwie to nie znam kogoś kto by narzekał Big Grin)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
(24-11-2016, 07:38 AM)kuba4410 napisał(a): Ja mam sobex i zatwardza wodę. Bardziej celowałbym w ZEW, bo na ten mniej ludzi narzeka (właściwie to nie znam kogoś kto by narzekał Big Grin)

Ja tez się naciąłem na sobexie i teraz mam problem.
Dlatego od jakiegoś czasu tylko i wyłącznie obi i piasek do piaskownic.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Jeden natnie się na te drugi na tamte podłoże..
Ja sobie akurat chwalę ten piasek choć opinie wyrażone przez moich zacnych poprzedników na pewno tez mają jakieś potwierdzenie,wynikające z ich własnych doświadczeń w tym temacie.

Z czasem Kolega Piotr ,na pewno nabierze własnego doświadczenia i będzie na tym forum doradzał innym ,czego serdecznie życzęSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości