• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [Kalendarz 2017] Zamówienia

Mam pytanie czy został wam jakiś kalendarz bo chętnie bym kupił.
 
Podziękowania złożone przez:
Niestety ale nie został nam już żaden kalendarz Smile
 
Podziękowania złożone przez:
W przyszłym roku. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
i w przyszłym roku aby jak w 2015 było jaśniejsze tło na cyfrach kalendarza- na obecnym nic zapisaćpod data nie mogę - bo ciemne tło za bardzo
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Podziękowania złożone przez:
(27-01-2017, 18:24 PM)novi napisał(a): i w przyszłym roku aby jak w 2015 było jaśniejsze tło na cyfrach kalendarza- na obecnym nic zapisaćpod data nie mogę - bo ciemne tło za bardzo
Zgadzam się, chcemy jaśniej Smile
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Podziękowania złożone przez:
Będzie jaśniej, obiecujemy. Tegoroczny był można powiedzieć eksperymentem. Ale dość już o tym - ten temat jest już zamknięty. Nie ma już wolnych egzemplarzy i nie planujemy dodruku (edycja zawsze była bardzo limitowana). Nowy rok trwa - polujemy na Wasze zdjęcia. Projekt kalendarza powstanie na przełomie kwartałów III i IV. Tyle mogę rzec. Reszta w swoim czasie Smile
Pamiętajcie - bez Waszych zdjęć kalendarza nie będzie, więc postarajcie się, abyśmy mieli z czego wybierać.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Podziękowania złożone przez:
Siema.
Tak sobie dzisiaj pomyślałem ,że może już czas na zbieranie zdjęć do kalendarza. Czasu coraz mniej do końca roku a pamiętamy co było w zeszłym. Przyznam szczerze, że ja chętnie widziałbym kalendarz u siebie pod choinką. Mam też propozycję aby zmienić nieco wygląd kalendarza. Co roku zamawiam sobie przez neta w empiku do domu kalendarz rodzinny. Można samemu komponować każdą stronę kalendarza. Na każdy miesiąc można dać od jednego do pięciu zdjęć. Kilka zdjęć na jednej stronie mogło by być z tego samego biotopu lub kontynentu. Dlatego piszę o zmianach bo w dotychczasowej wersji mamy TYLKO 12 zdjęć a chętnie widziałbym więcej.
Pomyślcie co o tym sądzicie.
Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
Ilość dobrych i różnorodnych zdjęć na forum w tym roku jest mizerna... I może być ciężko dobrać te 12...

Ale prace nad kalendarzem są w toku. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
No to trzeba oglosic konkurs Wink fotografow mamy troche na forum wiec do dziela
d-_-b
 
Podziękowania złożone przez:
A ja liczę, że drużyna z Ameryki jakieś zdjęcia przywiezie. Nawet jeśli nie ryb, to "biotopów".
pzd
P.
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości