• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [Kalendarz 2017] Zamówienia

Do mnie też dotarł. Dziękuję Wink
 
Podziękowania złożone przez:
Dziś odebrałem z poczty. Dziękuję.
 
Podziękowania złożone przez:
Doszło. Bardzo dziękuję Smile

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Podziękowania złożone przez:
Do mnie też doszło Smile
Dzięki
 
Podziękowania złożone przez:
U mnie też jest. Dzięki.
ps. poprzednia edycja miała wiecej duszy, a ta lepsza technicznie
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Podziękowania złożone przez:
Dotarł i mój. Bardzo dziękuję Łojcu za kawał roboty! Samo się nie zrobiłoWink
Mam jednak i krytyczne uwagi. Generalnie kalendarz na ten rok niezbyt mi się podoba wizualnie, ale to kwestia gustu. Ważniejszą sprawą jest moim zdaniem zmarnowany potencjał zdjęć. Krótko mówiąc drukarnia dała dupy po całości. Mam w domu to samo zdjęcie co do kalendarza wydrukowane na prośbę mojej mamy w dużym formacie z tego samego pliku który przesłałem na prośbę Teamu i mogę łatwo porównać. Nie wiem jakie mają odczucie inni ale z mojej perspektywy tak to wygląda. 
Co by nie było że tylko marudzę jestem gotów pomóc w przygotowaniu plików do druku na przyszłoroczną edycję kalendarza.
 
Podziękowania złożone przez:
Fakt, z niewyjaśnionego powodu Twoje zdjęcie wyszło najgorzej (względem oryginału), przepraszam(y) za to Sad 

Dziwne to szczególnie, że to zdjęcie miało większy rozmiar niż wszystkie pozostałe razem wzięte. Na pewno na przyszły rok zwrócimy większą uwagę na odpowiednie przygotowanie zdjęć do druku i ustalenie szczegółów z drukarnią, żeby uniknąć takiego "efektu". Dzięki za propozycję pomocy w obróbce, na pewno się przyda Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Warto zwrócić uwagę ile mają dpi zdjęcia wysyłane do druku, sensowne minimum to 300. Moje miało 72.

Inna sprawa którą moją żona wypatrzyła - na świętach wielkanocnych są bombki. Za nic nie dała sobie wmówić, że to okrągłe jajka.
 
Podziękowania złożone przez:
Doszedł.Dzięki.
 
Podziękowania złożone przez:
kalendarz świetny Smile
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości