Odpowiedz 
AQUARAK - oferta
06-04-2017, 09:48 AM
RE: AQUARAK - oferta
Panamius powinno być Smile wcześniej Cryptoheros panamensis.

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

GSA.org.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2017, 09:53 AM
Bo właśnie pierwsze foto mi jakie wyskoczyło to jakiś strzępiel i o co tu kaman? Huh
Ale widzę mózg forum cały czas na straży Big Grin

250tka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-04-2017, 11:57 AM
To są ryby-nemesis naszego Admina. Big Grin

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 24 gatunków ryb, z czego pielęgnic 12

pozdrawiam, Łukasz
06-04-2017, 12:00 PM
Jak je w końcu dopadnie to zapuści włosy? Tongue

250tka
06-04-2017, 13:43 PM
Jak mu w końcu przeżyją dłużej i się rozmnożą, tak Tongue

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

GSA.org.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-04-2017, 15:17 PM
Kurcze, moja pomyłka, poprawiam Wink dzięki Piotr Smile

[Obrazek: baner.channa.jpg]
07-04-2017, 21:51 PM
Widzę, że czas przyszykować zbiorniczek na powtórkę z Enigmami
03-01-2018, 13:00 PM
A ja chciałbym przestrzec przed kontaktami handlowymi z Aquarakiem i zalecić daleko posuniętą ostrożność, ponieważ może się zdarzyć, że i ryb nie zobaczycie i swoich pieniędzy. Do rzeczy, otóż wybrałem z aktualnej oferty 6 szt. Pterophyllum Leopoldi 50 zł/szt.) 7 szt. C. Sterbai (10 zł/szt.) i 10 O. Affinis (5.5 zł/szt) i łącznie z kosztem przesyłki konduktorskiej - 35 zł - czyli łącznie 460 zł - przesłałem na konto Aquaraka. Ten obstawał, by przesyłka doszła do skutku w dniu 23.12., wtedy bowiem jedzie do Jarocina i stamtąd nada paczkę pociągiem, a ja odbiorę paczkę o godz. 18.36 na stacji Łódź - Widzew. Aquarak polecał bym stawił się punktualnie, żeby ryby nie pojechały do Krakowa. Zgodziłem się na te warunki i czekałem. W dniu odbioru, ok. godz. 14 wysłałem zapytanie o to, czy wszystko jest aktualne. O 17 wyruszyłem, żeby z Ozorkowa dojechać na dworzec Łódź - Widzew. Gdy byłem u wjazdu na autostradę w Emilii, dostałem odpowiedź od Aquaraka, że nie zdążył na pociąg i nie wyśle ryb w dniu 23.12., proponując wysyłkę nazajurz, o godz. 10.30 na rzeczonym dworcu w Łodzi. Ponieważ w związku z wigilią miałem szereg spraw do załatwienia i nie miałem ani czasu, ani możliwości dojazdu tego dnia do Łodzi, zażądałem zwrotu pieniędzy. Aquaraka nie interesowały moje plany wigilijne i dalej obstawał za wysyłką ryb w tym dniu, a gdy odmówiłem, stwierdził że pieniędzy mi nie zwróci, sugerując też, że nie odzyskam ich w drodze sądowej. Stan na dziś jest taki, że nie mam upragnionych ryb i pieniędzy w kwocie 460 zł. No i czeka mnie sądowa przeprawa o odzyskanie swoich pieniędzy. Na dowód powyższych twierdzeń posiadam skan rozmów z Aquarakiem. Tak więc uważajcie.

Neti, neti, neti.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe