• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 112L Obsada molinezja żaglopłetwa.

#21
Restart akwarium, zmiana piasku na "OBI", przez co zmniejsze brudzenie się i nurzaniec powinien lepiej rosnąć. 
Korzenie dwa, ale nie widac gdzie się który kończy, jeden, ten DUŻO większy w bagienka, anubiasy, kamienie, ogółem reszta to samo. Dzisiaj wrzuciłem rybki i wygląda to tak:

     
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Bardzo fajnie to wygląda, ale wywaliłbym tego kokosa, albo tak zamaskował żeby nie było go widać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Bardzo fajnie, nawet moim zdaniem kokos pasuje, ale bym go wrzucil moze luzem, a otwor warto zrobic bardziej nieregularny zeby zrobic bardziej naturalne wrazenie. Ale sugestie tylko subiektywne, ogolne wrazenie aranzacji super.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Kokosów kilka mam gdzieś w piwnicy,także muszę poszukać coś fajnego i wtedy zamienię, moim zdaniem do całej kompozycji pasuje, bo nie jest "nudno". A co najważniejsze rybom pasuje, bo już szaleją Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Rybom nawet ceramiczna czaszka by pasowała. Tobie ma sie podobać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
@mikonw Nie ma się podobać tylko dla mnie, taki kompromis chyba powinien być, miedzy podoba się a pasuje rybom. Żeby właśnie takowych ceramicznych czaszek nie było, jeżeli ktoś ma słaby gust.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości