• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [Sprzedam/Kraków] Potamotrygon magdalenae

#1
W związku z tym, że pojawiła się okazja sprowadzenia czegoś ciekawego do dużej bańki sprzedam najmniejszą ze swoich płaskich naleśników. Ryba została przedstawiona w wątku w galerii (http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=570). Tam też znajdują się aktualne zdjęcia. Płaszczka pływa u mnie w akwarium od około 4 miesięcy. Na chwile obecna mierzy +- 14 cm średnicy (może więcej). Wcina bez problemu mrożona ochotkę jak i dżdżownice. Zapewne stała się też sprawczynią zniknięcia paru neonów Smile Jest to samiczka i wg danych z netu dorasta do 35cm średnicy. Cena jaka mnie interesuje to 450zł. Oczywiście gdzieś indziej można znaleźć je taniej ale jak wiadomo są to ryby trudne w utrzymaniu. W moim przypadku uważam, iż najgorsze ma ona już za sobą. Najlepiej jakby ktoś ją odebrał osobiście. Mogę też wysłać w boksie styropianowym (w którym ja otrzymałem) przy bezpośrednim połączeniu pkp z Krakowem na odpowiedzialność kupującego (koszt 35zł). Jedyny warunek sprzedaży to duża bańka, w której będzie pływać a którą musi mi przedstawić kupujący Smile Kontakt na gg: 3454151 lub kom: 605673143
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości