• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [split] AKWAPASJA.PL aktualna oferta ryb

#1
To jednak te małe tapajosy które mi sprzedałeś to hodowlane ? Pytałem bo widziałem na warszawskim forum że wystawiasz hodowlane młode red head tapajosy, odpowiedziałeś że hodowlane wyprzedane i masz tylko młode f1... kupiłem więc jak się okazuje hodowlane g * . Druga sprawa prosiłem o zdjęcie domniemanych rodziców moich "f1" napisałeś że nie ma jak zrobić zdjęcia bo ciasno w akwarium mają ( jedno drugiemu przeczy ale ok ) . Kolejna sprawa że "leucostica" którą mi sprzedałeś ( okazała się Jurupari Rio Para ) na olx kosztowała 22zł za rybę 9cm, powiedziałeś iż to jakaś pomyłka i masz "leucostice" 9cm za 40zł, wziąłem 4 sztuki więc wyrucha** mnie na 72zł na głupich 4 rybach do tego nie dostałem tego czego chciałem a tlumaczenie że był dopisem cf to żadne tłumaczenie bo ta ryba bardziej przypomina jurupari niżeli leucostice, ale z red headami poleciałeś grubo.
Żaden z Ciebie importer, zwykły handlarz. Nie polecam

ps mój tapajos z kakadu jest 5x bardziej czerwony niż to gó* co mi wysłałeś mimo że jest mniejszy

LINK DOWÓD: http://www.bankfotek.pl/image/2026983
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
1) IMO: F1 czyli "urodzone" w akwarium, znaczy się hodowlane.
2) Jeśli jesteś niezadowolony z transakcji z dostawcą to załatwiaj to z nim bezpośrednio, nie na forum. Uważaj na język. Możesz opisać swoje niezadowolenie w przyzwoity sposób.
3) Twoje argumenty do mnie nie przemawiają. Dostałeś wyjaśnienie od arsika i galimedesa co do nazewnictwa.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Arsik pisze jak ryba jest f1Wink zrobił mnie w bambuko to załatwiłem to tu zeby ludzie na niego uważali. A galimedes to kolega arsika, swój swojego broniSmile tyle mam do powiedzenia
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
kbmp, nie przeginaj, do Twoich ofert też można mieć sporo uwag. Zarzucasz kolesiostwo, więc proszę wskaż gdzie Galimedes nie ma racji w tłumaczeniu? Jeśli nie masz konkretnych argumentów to lepiej nie błaźnij się. A F1 to skąd indziej niż z hodowli wg. Ciebie ma być? Bo może tylko być jeszcze co najwyżej z invitro.... Ale wtedy to też w sumie będzie hodowla. Tongue

Szczerze- widząc pisane w taki sposób gorzkie żale- nie uwierzyłbym w nie.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Macie link. Wink Mogę więcej powklejac. Jak wół jest napisane BR a nie BR F1 jak przy innych rybach f1. Omyłkowo? Wiem jak wygląda tapajosy f1 tej wielkości, te mam już jakiś czas i te rzekome leucosticta się wybarwily a te biedne mają główki jak reszta części ciała

Jakie masz uwagi do moich ofert?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Dla mnie BR i F1 to to samo. Generalnie jest to 1 pokolenie po dzikach w niewoli. A czy wychowane w europejskim akwarium czy w amerykańskim przyrzecznym rowie to już obojętne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Łatwo Ci powiedzieć bo to nie Ty placiles i to nie Ty zostałeś kilkukrotnie oszukany przy jednej transakcji. Przy leucosticta było cf, ok mogłem się domyśleć ze ryba będzie miała mało wspólnego z rybą jakiej oczekuje ale tapajosy... Nikt nie lubi być tak bezczelnie oklamywany...Gdybym chciał takie tapajosy to bym sobie poszedł do kakadu ale ja płaciłem za coś zupełnie innego a pisze tu bo Arsik na sms nie odpisuje od pewnego czasu

Dla Ciebie może tak, dla mnie nie. Bo te br to może być f287483 i zero genów ni zachowań z natury.. a f1 ma dużo Wink płaciłem za f1 nie f x
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
kbmp, a te twoje byłe stergiosi miały te samo pochodzenie, czyli od Arsika?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Nie, mam importera 3km od mieszkania
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Nawet nie wiem co odpisać ... 

Znam Artura juz kupę lat i fakt, przyjaźnimy się ale za ryby płace taką samą kasę jak wszyscy a za narybek który mu czasami oddaję mam  kilka blistrów mrożonek gratis .. 

Kbmp - twoich wypowiedzi nie rozumiem  i aby nie zaśmiecać wątku z ofertami ryb, które zawsze bardzo mnie interesują, nie ustosunkuje się do nich.

Pozdrawiam.
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości