• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sklep z Radomska

#1
Witam wszystkich !

Mam pytanie odnośnie sklepu Adamiak-ZOO z Radomska, nick na Allegro sprzedawcy to: Robert-a2. Oferta sklepu nawet ciekawa, ryby wysyłane są kurierem, choć nie wiem czy cenowo się opłaca. Planuję niedługo zarybić baniak i zastanawiam się czy warto dokonać zakupu w tym sklepie? Czy ktoś z Was miał styczność z tym sklepem, kupował ryby? Jeśli tak to prosiłbym o opinie, z góry wielkie dzięki Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Witaj ja brałem kiedyś od nich managuańskie 3szt +25cm miały być zdrowiutkie wszystko fajnie ładnie pięknie ale miały być dwie samice jeden samiec okazało się że są dwa samce jedna samica ale to pikuś w stosunku do tego że samica była całkowicie zdeformowana strzela sklejone płetwy to samo i wywinięte.. w obie strony prawie 350km zrobiłem po nie.. nie wiem czy inne ryby mają normalne czy nie ale wysyłki bym nie brał bo kij wie co wyślą
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Znam ten sklep bardzo dobrze. Bywam tam przynajmniej raz w miesiącu. Wybór pielęgnic jak na polskie realia na prawdę spory. Zdecydowana większość ryb w dobrej kondycji. Część załogi jest niestety słabo zorientowana w cenach i asortymencie. Zdarzyło się, że odmówili mi sprzedaży, bo nie znali ceny ryb. Na chwile obecną już nauczyli się dzwonić do "szefa" żeby spytać o cenęBig Grin i nie ma z tym problemu. Niestety ludzie narzekają na wysyłki. Najlepiej pofatygować się osobiście, wtedy można wybrać ryby które się chce. Ceny raczej wysokie, ale jeszcze do przeżycia. W sklepie jest jeszcze większy wybór niż na allegro.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Dawno tam nie byłem, ale sklep zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Ryby zdrowe i duży wybór. Co do transportu to się nie wypowiadam.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Sklep robi dobre wrażenie. Warto wcześniej zadzwonić - część ryb może być dostępna w danym momencie nie w sklepie a "na hodowli".

Sporo pielęgnic amerykańskich i skalarów, niestety nic z Afryki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Witam!!!!
Kupiłem od nich sporo ryb w pięciu terminach, nigdy nie było żadnego problemu a ryby zawsze przyjeżdżały do mnie w doskonałej formie i w 100% zdrowe, POLECAM!!!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ostatnio kupowałem u nich pielęgnice miodowe "orange" i ryby bardzo ładnie wybarwione i wyglądają na zdrowe.
375 l (panamensis, nanolutea, septemfasciata)
160 l (amatitlania nanolutea)
96 l (Apistogramma ortegai, ex. sp. "Papagei")
96 l (Apistogramma erythrura)
96 l (Apistogramma cf. ortegai ex. sp. "Pebas")
63 l (Apistogramma sp. alto tapiche)
63 l (Xiphophorus variatus La Laguna)

 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości