• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [160] BW

#91
Fajne korzeniowisko, lubię bardzo takie zbiorniki Smile Apisto wybrałeś jedne z ładniejszych, uwielbiam je. Od lat się do nich przymierzam. Powodzenia z nimi.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#92
Video 
Takie tam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#93
Obejrzałem 2x bo bardzo mi się podoba.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#94
Też kiedyś lubiłem patrzeć na takie rybki, ale odkąd wzrok już nie ten musiałem zwiększyć rozmiar.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#95
Uwielbiam pielęgniczki, dlatego ciężko mi z niich zrezygnować. Chętnie dołożył bym jeszcze jedno szkło na jakieś pielęgnice, ale wtedy już na nic innego nie miał bym czasu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#96
Od dwóch dni  jedna z samic siedzi na jajkach. Samiec dominant jej nieodstępóje, mało tego że przegania wszystko wokół, potrafi położyć się na piasku obok samicy. Ona go skubie bije, a on nic. Płetwę ogonową ma już poszarpaną, ale chłopak jest niezłomny.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#97
Do akwarium dodałem trochę kory dębu żeby zrobić większą herbatkę.
   

Samiec dominujący dwa dni temu, płetwy postrzępione przez samice
   

Samiec dominujący wczoraj
   
Znalazłem go za akwarium, nie wiem jak on wyskoczył skoro na akwarium jest pokrywa i jedyna droga to miejsce na rurki i przewody.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#98
aj, szkoda.
A z korą trzeba uważać bo potrafi mocno zagęścić atmosferę i zrobić przyduchę, szczególnie wywar.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#99
Zrobilem małe zawiniątko z rajstopy i kory wielkości śliwki i wrzuciłem do akwarium.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Mamusia pilnująca swoich dzieci. Maluchów mało zostało, jest dosłownie parę sztuk i bardzo trudno im zrobić zdjęcie.


   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 5 gości