• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [160] BW

Świetny klimat. Pewnie można się godzinami wpatrywać w tę ciemność Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dziękuję. Linia brzegowa w której korzenie wchodzące do wody, najbardzej mi się podoba, tak ja to widzę. Kuba4410 jak będziesz w W-wa zapraszam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Czy oświetlenie w tym akwa to wciąż 2x30W z pierwszej strony? To zwykłe świetlówki? Pytam, bo efekt na zdjęciach jest bajeczny Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Oświetlenie to 2x30W 6500k i 8000k.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Piękne! Jak się ma baniaczek?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Akwarium funcjonuje "książkowo"Wink . Dorzuciłem sporo liści, teraz akwarium wygląda jakby była inna kompozycja. Niestety komputer mi sie spalił i nie mam jak dorzucić zdjęć.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
To teraz pozostaje czekać na wyniki BADC 2017 Smile stawiam, że masz szanse spokojnie na top 10


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dzięki fazi, ja trzymam kciuki za Ciebie. Komputer sprawny, w wolnej chwili postaram się zrobić jakieś zdjęcie i wrzucić. Dorzuciłem sporo liści i pilelęgniczki oszalały, każda samica obrała terytorium, barwa żółta z widoczną czarną kropką na boku, stroszą się do siebie nadymając skrzela, stają bokiej prężąc wszystkie płetwy i zamiatają ogonami, a to wszystko na granicy swoich terytoriów. Mam wrażenie że drobnoustki  rzucają ikrą, ale z tego raczej nic nie będzie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ponoć generalnie Polska w tym roku pokazała klasę w konkursie. Myślę, że będziemy zadowoleni Smile

U mnie beckfordy w poprzednim aranżu tarły się ładnie. Też zakładałem, że nic z tego nie będzie, a odchowało się 6 maluchów Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Poniżej zdjęcie jak teraz wygląda akwarium trochę liści, a zmian bardzo wiele, szczególnie w zachowaniu apistogramma. jak dla mnie nowe akwarium.

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości