• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [108l][NA] Karolina południowa/ Floryda

#12
(27-09-2016, 21:49 PM)piotrK napisał(a): Baniak który marzy mi się od dawna, tylko zawsze jakoś pielęgnice wygrywają. Gratuluję i chętnie poczytam o tym jak współgra ze sobą obsada Okok
Sorry, że tak późno odpisuję, ale byłem ostatnio bardzo zajęty. Między dwoma największymi samcami na początku doszło do jakiejś ostrej walki(zawsze, jak patrzę, to się raczej stroszą, a jak walczą to nie aż tak agresywnie), i jeden ma teraz "opadłą" szczękę. Ogólnie ryby te bardzo zmieniają ubarwienie. Samce podczas walki są mega czarne, z niebieskimi paskami i kropkami, mogą też być szare i bardzo blade.
Samice raz ustaliły hierarchię i jest spokój(one mają barwy brązowe, szare i wręcz żółte, a brzuchy mają różowe gdy są najedzone).
Ostatnio dorósł ten podrostek, co przeżył i był z innego źródła. Zaczyna teraz walczyć.
Drobniczki o dziwo powiększają populację. Z jednego ślimaka mam już kilka, w przyszłości będę musiał jakoś się z nimi uporać, bo to nie jest przysmak okończyków.
Zdjęć na razie nie mam, ale w najbliższym czasie coś pstryknęOkok
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
[108l][NA] Karolina południowa/ Floryda - przez Paolo - 22-09-2016, 19:46 PM
RE: [108l][NA] Karolina południowa/ Floryda - przez Qbek - 22-09-2016, 22:13 PM
RE: [108l][NA] Karolina południowa/ Floryda - przez Paolo - 22-10-2016, 17:51 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości