• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [60 L] A. agassizii

#11
Taki jak w e-zinach. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
No to wybór mam spory Wink Ale myślę, że czterem Leatacarom curviceps/dorsingera powinno być dobrze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Fajny klimacik.
Pozdrawiam, Piotr >>(XXX)'>

Akwaria: 840 słone, 360 aklimatyzacja Monodactylus sebae do słonej wody, 200 azja roslinne, 160 axolotle córki, 60 Panaqolus, 42 roślinne, 25 krewetki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
W jakiej konfiguracji chcesz wpuścić tam akary? Dwa samce cętkowanej na takiej powierzchni będą się zdrowo prać. Może się to dla słabszego samca zakończyć źle. Jeśli chodzi o dobieranie się w pary, to uważaj, bo samiec, jak żadna samiczka mu nie przypasuje, to może je zagonić, a wcześniej wyrwać pokrywy skrzelowe, oślepić, więc ostrożnie z dobieraniem, obserwuj na bieżąco i zostaw tylko jedną parę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Wielkie dzięki za ostrzeżenie. Szczerze mówiąc jeszcze nie wiem jakie pielęgniczki tu zamieszkają. Może cztery ramirezki, albo harem agassizi. Gdy liście spadną z drzew i "zamieszkają" w moim akwarium to pomyślę. Na razie mam za mało kryjówek.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Mroczne, podoba mi się. Patrząc na nie, mam wrażenie, że zaraz z tych czeluści  wyskoczy jakiś groźny "stwór"... Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Nie musisz czekać na liście. Akarki możesz wpuszczać. Na bieżąco obserwuj relacje pomiędzy osobnikami.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Skoro mają być pielęgniczki, to aż się prosi o zagospodarowanie dna Wink
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Zagospodarowanie piachem. ;-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Akurat piasku nie dodałem. Zmieniłem ustawienie konarów i zrobiłem jamki z kokosów ukryte wśród drewna. Tak więc myślę, że ta aranżacja powinna być ok dla Apistogramma agassizi 1:2.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości