• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 250tka

#31
Ja myśle, ze Rocio ruszy małe kiryski, jak podrośnie to większe tez. U mnie spory samiec wciągnął kiedyś mieczyka 3/4 swojej długości, wiec czemu miałby kiryskowi odpuścić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(12-03-2017, 12:54 PM)mikonw napisał(a): Ja myśle, ze Rocio ruszy małe kiryski, jak podrośnie to większe tez. U mnie spory samiec wciągnął kiedyś mieczyka 3/4 swojej długości, wiec czemu miałby kiryskowi odpuścić.
Na razie rocio jest długości sterbi więc troszke czasu mam. Najwyżej później polecą do odpowiedniego działu Tongue


(12-03-2017, 12:45 PM)piotrK napisał(a): Takie rzeczy to tylko w Erze Big Grin Chyba musze się jednak przejechać do tej twojej wiochy i to i owo wybić ci z głowy Tongue
Ile to ja już tych obietnic się nasłuchałem Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Fajny układ korzeni. A nie myślałeś żeby jeden naswietlacz dołożyć? Bo ciemnawo trochę

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Albo będą 3 naświetlacze albo zrobie z czasem belkę. Chciałbym na korzeniach posadzić microsoria.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Nie za duzo ryb jak na 250-cio litrowe akwarium? 
Pytanie związane z tym że strasznie słabo nazwany wątek Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Same kłopoty z tym akwarium mam. A to go nie ma, jak już jest to okazało się że za małe

Talknięte z tapka.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
(12-03-2017, 12:09 PM)tuptuś napisał(a): Po głowie chodza mi jakieś małe crenie ale musza dawać radę w 23*C i lekko zasadowej wodzie.

No to bierz Crenicichla celidochilus od Arsika, pasują idealnie! Eh, gdym ja miał 2,5m wody to bym się nie zastanawiał....
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Za duże bydle rośnie. Nie dość że mi większość zeżre a reszte zabije.

Talknięte z tapka.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
No malutka nie jest, ale takie akwa jak Twoje to w sam raz dla pary Big Grin
Crenie najbardziej agresywne w stosunku do siebie na wzajem i do innych ryb o wrzecionowatym kształcie. Inne olewają*

*poza okresem tarła oczywiście
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
(13-03-2017, 11:43 AM)dzikakuna napisał(a): No malutka nie jest, ale takie akwa jak Twoje to w sam raz dla pary Big Grin
Crenie najbardziej agresywne w stosunku do siebie na wzajem i do innych ryb o wrzecionowatym kształcie. Inne olewają*

*poza okresem tarła oczywiście
Po pierwszym tarle w akwarium zostaje sama samica Big Grin

Talknięte z tapka.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości