• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara sp. Jatapu

Jak ma związek z terrorystami to może faktycznie lepiej omijać Zacieszacz

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Przydługi filmik z rearanżacji akwarium nagrany przez brudną boczną szybę. 
Ryby przenoszą naprawdę sporę kawałki drewna, niestety nie udało mi się tego nagrać. 
Nie udaje im się wyrwać roślin bo rosną od lat i są dobrze ukorzenione. Z zapałem za to rozszarpują liście na drobne kawałeczki. 

I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Postanowiły zrobić przemeblowanieRotfl. Nie podobał się im układ w mieszkaniu. Słodziaki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Gujanki najcudowniejsze ryby Smile hmmm cały czas mam dylemat czy da sie je połączyć (nie koniecznie te) Ale sentyment jest
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-03-2021, 17:38 PM)barttsw napisał(a): Gujanki najcudowniejsze ryby Smile hmmm cały czas mam dylemat czy da sie je połączyć (nie koniecznie te) Ale sentyment jest
Na jakiś czas każde da się połączyć Wink
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-03-2021, 18:45 PM)dzikakuna napisał(a):
(21-03-2021, 17:38 PM)barttsw napisał(a): Gujanki najcudowniejsze ryby Smile hmmm cały czas mam dylemat czy da sie je połączyć (nie koniecznie te) Ale sentyment jest
Na jakiś czas każde da się połączyć Wink

Miejsca mam w zbiorniku (200x80x50)tylko pytanie czy się nie zaciukają
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-03-2021, 17:01 PM)dzikakuna napisał(a): Przydługi filmik z rearanżacji akwarium nagrany przez brudną boczną szybę. 
Ryby przenoszą naprawdę sporę kawałki drewna, niestety nie udało mi się tego nagrać. 
Nie udaje im się wyrwać roślin bo rosną od lat i są dobrze ukorzenione. Z zapałem za to rozszarpują liście na drobne kawałeczki. 


Świetnie, zawsze to uwielbiałem obserwować u Guianacara. Ciesze się że zostajesz z nimi aż do końca ich życia. Może w końcu zrobie powrót do tych cudownych ryb.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-03-2021, 17:01 PM)dzikakuna napisał(a): Przydługi filmik z rearanżacji akwarium nagrany przez brudną boczną szybę. 
Ryby przenoszą naprawdę sporę kawałki drewna, niestety nie udało mi się tego nagrać. 
Nie udaje im się wyrwać roślin bo rosną od lat i są dobrze ukorzenione. Z zapałem za to rozszarpują liście na drobne kawałeczki. 


Piękne ryby, uwielbiam oglądać tego typu filmy. 
Przy przenoszeniu liści, gałazek wyglądają jakby planowały przeprowadzkę.
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ach, te remonty Big Grin Myślałem, że tylko samiec odwala fizyczną robotę, ale jak widać się pomyliłem. Super film.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
U mnie ovre.. kamulce przesuwają tak aż grzechocze w akwa. Tak było jak zmieniłem wystrój akwa - musiały przemeblować wg swojego planu. teraz cisza - pewnie złożyły ikrę.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości