• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara sp. Jatapu

Jak ma związek z terrorystami to może faktycznie lepiej omijać Zacieszacz

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Przydługi filmik z rearanżacji akwarium nagrany przez brudną boczną szybę. 
Ryby przenoszą naprawdę sporę kawałki drewna, niestety nie udało mi się tego nagrać. 
Nie udaje im się wyrwać roślin bo rosną od lat i są dobrze ukorzenione. Z zapałem za to rozszarpują liście na drobne kawałeczki. 

I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Postanowiły zrobić przemeblowanieRotfl. Nie podobał się im układ w mieszkaniu. Słodziaki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Gujanki najcudowniejsze ryby Smile hmmm cały czas mam dylemat czy da sie je połączyć (nie koniecznie te) Ale sentyment jest
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-03-2021, 17:38 PM)barttsw napisał(a): Gujanki najcudowniejsze ryby Smile hmmm cały czas mam dylemat czy da sie je połączyć (nie koniecznie te) Ale sentyment jest
Na jakiś czas każde da się połączyć Wink
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-03-2021, 18:45 PM)dzikakuna napisał(a):
(21-03-2021, 17:38 PM)barttsw napisał(a): Gujanki najcudowniejsze ryby Smile hmmm cały czas mam dylemat czy da sie je połączyć (nie koniecznie te) Ale sentyment jest
Na jakiś czas każde da się połączyć Wink

Miejsca mam w zbiorniku (200x80x50)tylko pytanie czy się nie zaciukają
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-03-2021, 17:01 PM)dzikakuna napisał(a): Przydługi filmik z rearanżacji akwarium nagrany przez brudną boczną szybę. 
Ryby przenoszą naprawdę sporę kawałki drewna, niestety nie udało mi się tego nagrać. 
Nie udaje im się wyrwać roślin bo rosną od lat i są dobrze ukorzenione. Z zapałem za to rozszarpują liście na drobne kawałeczki. 


Świetnie, zawsze to uwielbiałem obserwować u Guianacara. Ciesze się że zostajesz z nimi aż do końca ich życia. Może w końcu zrobie powrót do tych cudownych ryb.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-03-2021, 17:01 PM)dzikakuna napisał(a): Przydługi filmik z rearanżacji akwarium nagrany przez brudną boczną szybę. 
Ryby przenoszą naprawdę sporę kawałki drewna, niestety nie udało mi się tego nagrać. 
Nie udaje im się wyrwać roślin bo rosną od lat i są dobrze ukorzenione. Z zapałem za to rozszarpują liście na drobne kawałeczki. 


Piękne ryby, uwielbiam oglądać tego typu filmy. 
Przy przenoszeniu liści, gałazek wyglądają jakby planowały przeprowadzkę.
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ach, te remonty Big Grin Myślałem, że tylko samiec odwala fizyczną robotę, ale jak widać się pomyliłem. Super film.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
U mnie ovre.. kamulce przesuwają tak aż grzechocze w akwa. Tak było jak zmieniłem wystrój akwa - musiały przemeblować wg swojego planu. teraz cisza - pewnie złożyły ikrę.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości