• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Przemek Wieczorek i Akwarium Szczecin

#61
Dzisiejsze akwarium wykonane dla kolegi z forum pyszczak6. Od razu uprzedzam że wiem że na zdjeciach znajdą się trzy rysy na froncie i z dwie z boku . 
Mam nadzieję że się nikt nie obrazi. 200x60x60 12mm. Front opti white. Niestety jest więcej niż tydzien po terminie . Boki optiwhite opraz poprzeczne wzm gratis . I to wszystko w cenie około 1300zł.
Jak tak można ludzi golić . Najgorsza firma nic dodać nic ująć. Teraz naważniejsze bez Natalki te akwaria by takie nie były. To ona jest najlepszym partnerem w produkcji akwarii. 
Moja szefowa ja tylko jestem pracownikiem :/ Czasem pozwala mi troche porządzić . 
Razem sami robimy akwaria od podstaw rozładunku szkła 15mm. Przy wymiarach 300x100x80.Ta dziewczyna dzwiga zemną szyby które ważą niekiedy ponad 100kg. Taka szyba 300x80cm musi być załądowana w pionie do szlifu na maszynę na wysokość 110cm . I wszystko to z tą biedną dziewczyną . 
Niektórzy się bardzo interesują o co tu chodzi . Kto rządzi ?  Ja nie noszę przy sobie nawet 5zł nie mam paracia na pieniądze dostaję jedzenie i spanie jestem zadowolony .
Jestem od 7 lat przeterminowanym narzeczonym . Nie mogę się przełamać .Jakoś się boję . 

Na koniec pozdrawiam Kaziokosa który nazywa nas oszustami . A my oszusci mu specjalnie na busie wklejaliśmy wzmocnienia poprzeczne żęby mógł wsadzić korzen . Mimo wszystko dziękuję za napiwek który zostawił ekstra. Liczę że nie jest spalony dożywotnio za termin . I kłopoty z pokrywą . 

Teraz bardzo poważnie obiecuję radykalną poprawę . Pozdrawiam, 

[Obrazek: 0259055b525202cdgen.jpg]
[Obrazek: 93ab92184b988a56gen.jpg]
[Obrazek: 40d529c94b624ef9gen.jpg]
[Obrazek: c7307e4898e55851gen.jpg]
[Obrazek: e3c537d7b64011bfgen.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
Jak ma się powyższy post do tematu ? Nie na temat.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
Tak się ma drogi Tomku że najłatwiej kogoś osądzić .Nie znając drugiej strony medalu  

Zostało tutaj przedstawione pełno kłamstw. 

Po pierwsze żadnej rysy od spodu nie zrobiliśmy .Prosze zobaczyć z jaką staranością pakujemy akwaria aby nie uszkodziło się w transporci .

To jest okropne kłamstwo .Pan M dzonił do mnie że jest rysa ,odpowiedziałem że jeżeli jest od środka na dnie to mogło to się wydarzyć przez żądanie trzykrotniej wymiany przegrody panela .Zaznaczam trzykrotnej .
Nie wyminiałem jej dlatego że byłem winny,a dla tego że klient ma zawsze racje .

A pod dłuższym czasie teroryzowania psychicznego wymiękłem.I przy niedzielnym poranym uszczypliwym sms odpisałem i nazwałem pana M po imieniu byd..ku.

Miałem tydzien spokoju .Teraz pan M nęka mnie w internecie.

Teraz odnosnie przelewu wody w akwarium .Informacja dla pana M.
anie M skoro miał już pan taki rodzaj filtracji i bardzo dobrze zna pan jej działanie ,to dlaczego kiedy na panskie specjalne życzenie wycinałem i wklejałem przegrodę panelu ,nie zwrócił pan mi uwagi .

Wycinąłem ją po trzykroć=TRZY RAZY .

ZA KAŻDYM RAZEM WYSYŁAŁEM ZDJECIA PO ZMIANIE .

 

Kompletny brak uwagi typu panie W krawędz przelewu jest moim zdaniem (pana M) za wysoko . 

Zamiast takich rzeczowych uwag,czepiał się pan estetyki bocznych górnych wstawek przy grzebieniu i grubości przegrody . 

Otrzymałem dużo wiadomości oraz meili od ludzi .Większość zwróciła uwagę że pan nie chciał się porozumieć a wręcz przeciwnie z uporem wynajdywać problemy gdzie ich nie było. 

W kontakcie z nami był pan całkiem innym człowiekiem niżeli na forach .Skąd ta diametralna zmiana postawy .Oczywiście na ostatnie pytanie prosze nie odpowiadać .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
Nie bronię tu nikogo żeby była jasnośćSmile
Zbiornik na zdjęciach wygląda super, jest naprawdę dokładnie wykonany. No ceny są wysokie bez obrazy, ale za to jakość fajna. Sam miałem przygodę ze zbiorniczkiem o nietypowych wymiarach chociaż mały i czekałem na niego chyba z 6 tygodni a miał byś po 3. Więc nie tylko Firma Pana Przemka ma opóźnienia. Trzeba być trochę wyrozumiałym. Chociaż wiem że jak się wydaję 3 tysie na zbiornik to ma być perfekt i niema dwóch zdańSmile
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
P. Przemku po co klientom obiecujecie terminy realizacji, których nie dotrzymujecie ?

Proponuję na przyszłość przyjmować zlecenia w formie pisemnej - umowy z zaznaczeniem czy zadatek, czy zaliczka.

Po co od razu wyzwiska w sms ? Nie można normalnie rozmawiać ? Nie odpisywał Pan i nie dzwonił, a później zdziwienie, że klient 30x dzwoni ? Ja dzwoniłbym 60x.

Jeśli nie ogarniacie kontaktu z klientami, to zatrudnijcie kogoś na takie stanowisko.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
Proszę o zamknięcie tematu. Zrezygnowałem z próby naprawy wad we własnym zakresie i rozpoczynam drogę formalną.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
Skoro chciał pan pomocy .To należało przeprosić za zachowanie .I o nią poprosić . Pomógł bym bez mrugnięcia okiem. 
Ale pan chciał pokazać kto jest panem i zagrać na nerwach .Szkodząc naszej firmie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#68
(08-11-2016, 14:55 PM)Przemek napisał(a): (...)

To jest okropne kłamstwo .Pan M dzonił do mnie że jest rysa ,odpowiedziałem że jeżeli jest od środka na dnie to mogło to się wydarzyć przez żądanie trzykrotniej wymiany przegrody panela .Zaznaczam trzykrotnej .

(...)

Teraz odnosnie przelewu wody w akwarium .Informacja dla pana M.
anie M skoro miał już pan taki rodzaj filtracji i bardzo dobrze zna pan jej działanie ,to dlaczego kiedy na panskie specjalne życzenie wycinałem i wklejałem przegrodę panelu ,nie zwrócił pan mi uwagi .
Wycinąłem ją po trzykroć=TRZY RAZY .
ZA KAŻDYM RAZEM WYSYŁAŁEM ZDJECIA PO ZMIANIE .
Kompletny brak uwagi typu panie W krawędz przelewu jest moim zdaniem (pana M) za wysoko . 
Nie lubię mieszać się w takie sprawy, ale nie wytrzymałem Smile

Zacytowałem wyżej fragmenty wypowiedzi, do których chciałbym się krótko odnieść.

1. Jakie znaczenie ma to, w jakich okolicznościach powstała rysa? Żadnego. Klient dostał uszkodzony zbiornik. Jaki sens ma użalanie się nad koniecznością trzykrotnej wymiany panelu. Skoro został źle (niezgodnie z umową) wykonany, to zamiast kierować pretensję do klienta należałoby go raczej przeprosić.

2. Wywód dotyczący przelewu wody jest absurdalny. To nie klient ma pilnować wykonawcę - profesjonalistę. To nie klient ma zwracać uwagę na to, że przegroda jest zbyt wysoka. Jakie znaczenie ma wysłanie zdjęć klientowi? Żadnego. Klient mógł ocenić, czy jest ładnie i czy z grubsza o to mu chodziło. To wykonawca jest profesjonalistą i jeśli nie wie, jak powinien być umieszczony grzebień nie powinien podejmować się realizacji takiego zamówienia. Przecież ten przelew ma konkretne przeznaczenie, o czym wykonawca powinien wiedzieć. Nie jest to ozdoba.

I jeszcze jedna kwestia, dotycząca terminowości. Nie tylko autor tego wątku narzeka na wykonawcę, że jest niesłowny i ignoruje zobowiązania. Skoro tak, to kto ustawia się w roli "pana". Klient? A może wykonawca, który pobrał zaliczkę (zadatek) i wie, że klient i tak będzie czekał...

To tyle z mojej strony. Zaznaczam,że nie znam ani klienta (autora tego wątku), ani wykonawcy, ale czasem krew się burzy.... Wink
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#69
Wnet wszyscy "poszkodowani" klienci będą jeszcze przepraszali że śmieli za fuszerkę zapłacić Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#70
Ja nie narzekam. 600l full OW w cenie niemal o połowę niższej niż w NACD czy RA, spoiny super, szlif idealny, dostawa w terminie. To tak dla zbalansowania sytuacji. Sam pracuję w usługach i wiem, jaką siłę przebicia ma jedna negatywna opinia wobec pięćdziesięciu pozytywnych. Błędów nie robią jedynie ci, którzy nic nie robią...

Inna sprawa, że Przemku - powinieneś zagryźć wargi i rzecz załatwić nawet z własną stratą. Nie zawsze świeci słońce.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości