• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Przemek Wieczorek i Akwarium Szczecin

#31
Jeśli wykonawca dostaje dokładny opis co i jak ma być zrobione, w dodatku dostaje zrzuty ze sketchup'a wizualizacji baniaka a mimo to robi po swojemu to jak to nazwać?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Ja od Przemka kupiłem pięć akwariów. I nie na raz. Jakość pierwsza klasa.  Cenę sam zaakceptowałem więc pretensji nie mam i mieć nie mogę. Termin..... coż, tu można ponarzekać, ale ja byłem tego świadomy, poza tym akwarystyka to hobby dla cierpliwych. Kolejne też na pewno zamówię u Przemka, bo wiem, że jak zamówię we wrześniu to w styczniu dostanę super baniak w dobrej cenie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
ja mam w zwyczju podpisywAć umowę na wykonanie dzieła i określam termin jeśli strona nie wywiazuje sie z umowy płaci kare zawarta w umowie. też mnie życie nauczyli że ludzie wypierają się swoich własnych słów
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Też moje wyceny były olane...telefonu nie odbierał a jak już raz odebrał to czułem sie jakbym rozmawiał z gwiazdą szklarstwa
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Może i ja opiszę swoją przygodę, ale moim zdaniem Przemek jest wizjonerem jakimś. Oczywiście tak trochę żartem ale też w porządku człowiekiem.
Z racji posiadanego akwarium 150x50 zamówiłem sobie jakiś czas temu regał 3-poziomowy oraz akwarium nowe 150x50.
Zaraz po zamówieniu i zapłaceniu przedpłaty, zobaczyłem prezentacje zbiornika Mei o dnie 150x60. Pokochałem tę głębię. Oczywiście plułem sobie w brodę że nie zamówiłem od razu głębszego regalu oraz szkła ale nie chciałem człowiekowi zmieniać zamówienia itp.
Po dostawie jednak okazało się że szkło przyjechało odpowiednie lecz regal pod akwaria o głębokości 60 cm. Najpierw szok i wkurzenie że coś nie gra ale potem nagły pomysł żeby może regał zostawić i akwaria głębsze na dwa poziomy domówić.
Sam dostawca zmierzył się z problemem i załatwił sprawę bardzo szybko i cenowo bardzo pozytywnie.
Wobec powyższego mogę powiedzieć że nie ważne Wasze kalkulacje, wyliczenia bo Przemek i tak Wam da to co potrzebujecie ;-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Ja zamowilem tam  zbiornik o nietypowych wymiarach wraz z pokrywa. Zaplacilem .Teraz czekam co z tego wyniknie...
 Jedno jest pewne powiedziec , ze komunikacja mailowa ... nie dziala ,to nic nie powiedziec.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Podsumowując to największym problemem są tu terminy. Ostatnio można u Przemka zapłacić za ekspresowe wykonanie ale to odbija się być może na terminy innych zamówień.
Też czekam na nowe szkło.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Nie.. nie to jest najwiekszym problemem .Najwiekszym problemem jest KOMUNIKACJA.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
czyli brak kompetentnej osoby osoby do kontaktu z klientami
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
http://forum.klub-malawi.pl/topic/16968-...up/?page=8

Czytajac ostatnie wypowiedzi  Pana  Przemka na tym forum wiele chyba wyjasniaja ....
Wiesz co zamowiles ...nie wiesz co przyjdzie...Smile ..a moze bedzie niespodzianka.Boisie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości