• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Przemek Wieczorek i Akwarium Szczecin

#21
Jestem także posiadaczem zbiornika 150x65x50 wykonanego razem z szafką przez omawianą firmę. Etap finalnych ustaleń bez zarzutów. Poprzedziło go kilka zmian w bryle i wymiarach. Stanęło na klasycznej. Był poślizg w terminie, ale podszedłem do tematu na chłodno.
Tak to już jest, że jeśli po forach krążyła informacja, że w Akwarium Szczecin to solidnie i tanio, to w pewnym momencie ilość zamówień przewyższyła zdolności produkcyjne i wówczas terminy determinowane są z reguły przez parametry marżowe. Im bardziej wymyślny zestaw, tym lepsza MKC.
Nie oceniam właściciela i jego sposobu prowadzenia biznesu, ale jedno jest pewne - jako młody facet wyrobił sobie markę, inwestuje w maszyny, poszerza portfolio. Szacun.
Twierdzę na podstawie własnych doświadczeń - solidnie jest. Ale dlaczego ma być tanio?
To trochę jak w tym dowcipie, w którym przyjezdny pyta się taksiarza, gdzie w tym mieście może zjeść szybko, smacznie i tanio. Taksówkarz odpowiedział, że pyta o trzy różne lokale.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Ja czuję się oszukany, u konkurencji taki zbiornik dostałbym za dużo mniej. Gdybym na początku sprawdził grubość szkła, nie odebrałbym zbiornika, i wtedy Pan Wieczorek mając na karku kierowcę jadącego w trasę z jego akwarium na pace może poczyniłby jakieś kroki zmierzające ku normalnemu rozwiązaniu sprawy. Tymczasem zrobił ze mnie debila, że niby nie wiem, co zamawiałem i ma w d....
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Ja tam akurat z Przemkiem nie miałem problemów, ale zawsze, ale to zawsze gdy zamawaiam coś na wymiar to tylko przez sms i/lub email z potwierdzeniem drugiej strony wymiarów. Nigdy nie miałem problemów.
Znajomy kilka dni temu odbierał drzwi, każde ucięte 2 cm więcej niż zamawiał...teraz walczy z firmą.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(28-10-2016, 07:42 AM)arsik napisał(a): Ja tam akurat z Przemkiem nie miałem problemów, ale zawsze, ale to zawsze gdy zamawaiam coś na wymiar to tylko przez sms i/lub email z potwierdzeniem drugiej strony wymiarów. Nigdy nie miałem problemów.
Znajomy kilka dni temu odbierał drzwi, każde ucięte 2 cm więcej niż zamawiał...teraz walczy z firmą.
Zgadzam się z Tobą w 100%. Jeśli masz czy to sms czy e-mail. masz podkładkę do roszczenia swoich praw, a tak to dup...
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
(28-10-2016, 08:17 AM)Kris1984L napisał(a):
(28-10-2016, 07:42 AM)arsik napisał(a): Ja tam akurat z Przemkiem nie miałem problemów, ale zawsze, ale to zawsze gdy zamawaiam coś na wymiar to tylko przez sms i/lub email z potwierdzeniem drugiej strony wymiarów. Nigdy nie miałem problemów.
Znajomy kilka dni temu odbierał drzwi, każde ucięte 2 cm więcej niż zamawiał...teraz walczy z firmą.
Zgadzam się z Tobą w 100%. Jeśli masz czy to sms czy e-mail. masz podkładkę do roszczenia swoich praw, a tak to dup...
 a czy aukcja na allegro z opisem, że szkło 12mm nie jest podkładką.
Pan Przemek twierdzi, że się pomylił....
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Jeśli ON stwierdzi że ON się pomylił, to kto ma za to odpowiedzieć? Oczywiście, że...ON Tongue. Proste i logiczne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
(28-10-2016, 17:06 PM)sensej napisał(a): Jeśli ON stwierdzi że ON się pomylił, to kto ma za to odpowiedzieć? Oczywiście, że...ON Tongue. Proste i logiczne.
No to pomylić się może ale Ty nie masz żadnego obowiązku za to płacićSmile
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
No dobra ale w czym jest problem. Nawet gdyby wszystko było ok to jest 14 dni na zwrot towaru czyli nawet gdyby przyjechał może wracać. Ja miałem teraz sprawę z innym towarem. Podłączyłem i po pięciu minutach napisałem, że oddaję. Odesłałem. Pieniądze może nawet już oddali bo nie sprawdzałem ale pisali do mnie o nr konta dziś. Nawet gdyby wszystko było ok jest taka mozliwośc a co dopiero gdy nie jest.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
zapewne koledze jeszcze chodzi o pokrycie kosztów transportu, które przy akwariach zazwyczaj są spore :-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Ja mam w zwyczaju podpisyw umowę na wykonanie dzieła. I określam termin. Jeśli strona nie wywiązuje się z umowy płacy jadę zawartą w umowie. Też mnie życie nauczyło że ludzie wypierają się swoich własnych słów.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości