Odpowiedz 
Projekt akwarium 1470l
05-12-2017, 22:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2017 22:22 PM przez lukast1983.)
RE: Projekt akwarium 1470l
(05-12-2017 21:59 PM)tuptuś napisał(a):  Poszukaj sklepów z morszczyzną. W Krakowie tez jest kilka wiec spokojnie coś dobierzesz a jak nie to wysylkowo z erybka lub do Konrada z coralhouse.
Te dwa sklepy mogę polecić bo znam właścicieli i zawsze zadowolony byłem z zakupów. Wszystkie pompy jebao/jecod brałem w coralhouse.

Dzięki wielkie! Wlasnie porównywałem ceny i w Coralhouse wychodzi najtaniej. Dzięki Twojej rekomendacji jestem teraz pewien, gdzie robić zakupy!
Dzięki raz jeszcze!

Uwielbiam to forum!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2017, 23:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2017 01:24 AM przez tuptuś.)
Projekt akwarium 1470l
Jeśli będziesz kupował klej zwróć uwagę na jego konsystencję. Trafiłem kiedyś na klej w tubce o takiej galaretowatej konsystencji, miałem później plage przecieków. Natomiast jeśli klej ma taką emulsyjna konsystencję znacznie lepiej uszczelnia połączenia i taka instalacja nie cieknie.
Ale mogę się nie znać bo nawet akwarium nie mam ;D

250tka
06-12-2017, 11:45 AM
(05-12-2017 23:46 PM)tuptuś napisał(a):  Jeśli będziesz kupował klej zwróć uwagę na jego konsystencję. Trafiłem kiedyś na klej w tubce o takiej galaretowatej konsystencji, miałem później plage przecieków. Natomiast jeśli klej ma taką emulsyjna konsystencję znacznie lepiej uszczelnia połączenia i taka instalacja nie cieknie.

Dzięki! Jak wymyśla piwo przez internet, to pierwsze idzie ode mnie do Ciebie!
A kiedy będziesz miał? Jak trzeba to moge sie podzielić Wink
06-12-2017, 14:30 PM
(05-12-2017 23:46 PM)tuptuś napisał(a):  Jeśli będziesz kupował klej zwróć uwagę na jego konsystencję. Trafiłem kiedyś na klej w tubce o takiej galaretowatej konsystencji, miałem później plage przecieków. Natomiast jeśli klej ma taką emulsyjna konsystencję znacznie lepiej uszczelnia połączenia i taka instalacja nie cieknie.

Nie oszukuj - widziałem Rotfl
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe