• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jaki granulat dla S. Deamon?

#1
Czy ma ktoś sprawdzone pokarmy suche które mógłbym podawać demonkom? Muszę je nauczyć jeść czasami suchego bo mam często kilkudniowe wyjazdy i musi mnie karmnik wyreczac

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Nawet wskazane , żeby jadły suche . U mnie bardzo chętnie pobierają - NF -doktor, plant , artemia ; NLS - algae max ; Tropical - Africa (herbivore), d-allio plus , spirulina ; Tetra - pro algae i pewnie inne , które do głowy mi teraz nie przyszły Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Wnorus chciałeś napisać że wszystko jedzą haha
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Witam, ja podaję NF  - ten dla tropheusów oraz NF - discus

Pozdrawiam..
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Moje demonki już zajadają granulat tropical D50 dla dysków. Dokupilem NF roślinny dla tropheusow, hikari Gold i hikari Excel. Narazie szału nie ma ale pewnie z czasem się przyzwyczaja. Jak do tej pory moje karmienie wychodzi im na dobre bo w dwa tygodnie urosły prawie centymetr😎

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości