• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zoo-Botanika 2016

#1
Drodzy Pielęgnicomaniacy!

TEAM Cichlidae.pl zaprasza użytkowników forum do czynnego udziału w Wystawie Akwarystycznej podczas Jubileuszowej Edycji Targów Zoo-Botanica 2016 we Wrocławiu.

Tegoroczna XV edycja imprezy odbędzie się w dniach 24-25 września, jak zwykle w "Hali 100-lecia".

Forumowiczów, którzy chcieli by wystawić całe akwaria, pokazać swoje ryby lub wypożyczyć sprzęt i dekoracje
prosimy o deklarację w tym wątku.

Liczymy na waszą pomoc przy organizacji stoiska. Do zobaczenia już wkrótce we Wrocławiu! Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Będę z LFA więc do zobaczenia Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ciekawe czy oferty pomocy z zeszłego roku(po fakcie! Big Grin) w tym roku znajdą swoje odzwierciedlenie. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Jeżeli ktoś z Krakowa będzie chętny przewieźć, to mogę zaproponować użyczenie paru (nastu) zbiorników w rozmiarach 50x50x50, 120x45x27 i jakichś tam 80tek. Zbiorniki używane, więc nie ma co oczekiwać cudów jeżeli chodzi o ich jakość, ale z takich "świeższych" baniaków, to niedawno spuściłem wodę z 90x45x32cm- fajny zbiornik  Wink 

Chętnie też pomogę w wystawieniu się pod kątem aranżowania zbiorników. 

Ryb nie użyczę niestety bo nie mam czego. Chyba, że uda mi się wyłowić Julidochromisy marksmithi.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Oooooo chłopaki, my mamy małe problemy ze szkłem żeby ryby powciskać, ale widzę że wy też macie duże wsparcie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(18-08-2016, 15:45 PM)Pley napisał(a): Jeżeli ktoś z Krakowa będzie chętny przewieźć, to mogę zaproponować użyczenie paru (nastu) zbiorników w rozmiarach 50x50x50, 120x45x27 i jakichś tam 80tek. Zbiorniki używane, więc nie ma co oczekiwać cudów jeżeli chodzi o ich jakość, ale z takich "świeższych" baniaków, to niedawno spuściłem wodę z 90x45x32cm- fajny zbiornik  Wink 

Chętnie też pomogę w wystawieniu się pod kątem aranżowania zbiorników. 

Ryb nie użyczę niestety bo nie mam czego. Chyba, że uda mi się wyłowić Julidochromisy marksmithi.
Wolelibyśmy jak coś to oferty z dowozem. Nasze samochody i tak będą pełne rzeczy. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
No ja na 90% auta do zb nie bede miał i jade busem, wiec nie mam jak zabrac szkla. Wink
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Cześć ludziska, na 99% będę mógł do Was dołączyć w sobotę i towarzyszyć w imprezie. Jest jakaś szansa na łóżko dla "zbłąkanego" poznaniaka? Smile
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Ja też będę. Raczej nie poimprezuję, bo wpadnę z narybkiem. Do zobaczenia
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
No tak, nie określiłem szczegółów - dojadę w sobotę rano baną, potem jakąś bimbą muszę się dostać do Was -jakieś podpowiedzi? Nie znam Wrocka ale jak mi ktoś powie w jaka bimbę mam wsiąść i gdzie wysiąść to ogarnę Smile Nie!
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości