• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Channa pleuro stadko

#11
Jak nie chcą jeść to nie pchaj na siłę. Raz dziennie do pełna wystarczy. To drapieżnik nie badylojad.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(09-09-2016, 09:50 AM)tuptuś napisał(a): Jak nie chcą jeść to nie pchaj na siłę. Raz dziennie do pełna wystarczy. To drapieżnik nie badylojad.
Tak właśnie myślałem ale wole się upewnić - tzn jeśli chodzi o jedzenie bo że drapieżnik to wiemSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Wszystkożercy i roślinożercy jedzą praktycznie cały czas o żarcie leży i rośnie dookoła. Drapieżnik musi się pomęczyć żeby coś złapać, czasem nie je kilka dni i jakoś dają radę. Dlatego jak nie chcą to nie pchaj na siłę bo możesz pogorszyc sprawę. Głodna ryba to zdrowa ryba! W dodatku otłuszczone spacione kloce wyglądaja komicznie, wole smuklejsze zwinne ryby.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Bardzo mi się to akwarium podoba Rolleyes Co to za sum na korzeniu?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(09-09-2016, 15:23 PM)malawista napisał(a): Bardzo mi się to akwarium podoba Rolleyes Co to za sum na korzeniu?
Staram się żeby jakoś wyglądało ale najważniejsze żeby rybkom było wygodnie. Sum to giętkoząb wielkopłetwy ulubieniec mojej żony Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Tak przeglądam te zdjęcia drażni mnie ta dyskoteka LED.
Sam robiłeś czy gotowa lampa? Lepiej zastosować punktowe lampy RGB wtedy kolory lepiej się mieszają i nie ma takiego oczojebnego disco Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
(09-09-2016, 17:08 PM)tuptuś napisał(a): Tak przeglądam te zdjęcia drażni mnie ta dyskoteka LED.
Sam robiłeś czy gotowa lampa? Lepiej zastosować punktowe lampy RGB wtedy kolory lepiej się mieszają i nie ma takiego oczojebnego disco Wink
Belki ledowe kupiłem. Normalnie w dzień świecą się ledy białe i chyba 4 czerwone i to nie robi disco ale jak zapala się nocne i przez 5 min świecą wszystkie to taki efekt się robi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Mała aktualizacja na szybko.
Sorki za jakoś i latający w akwarium syfek ale się przestraszyły i zrobiły zadymę zresztą kolory też trochę przez to straciły Tongue.
Oczywiście życie toczy się przy korzeniu.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Kilka aktualnych foto.

Pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
                           
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Rażą trochę te czerwone diody, tak jakoś odpustowo Tongue
Ale rybkiładnie rosną Okok
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości