Wątek zamknięty 
Problem z prywatną korespondencją
11-07-2016, 10:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2016 10:18 AM przez cychlida.)
Problem z prywatną korespondencją
Cześć, zaobserwowałem problem z wysyłaniem prywatnej korespondencji. Próba odpowiedzi na odebranego posta kończy się komunikatem jn.
Czy ktoś ma podobnie?

Załączone pliki Miniatury

"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-07-2016, 11:05 AM
RE: Problem z prywatną korespondencją
(11-07-2016 10:16 AM)cychlida napisał(a):  Cześć, zaobserwowałem problem z wysyłaniem prywatnej korespondencji. Próba odpowiedzi na odebranego posta kończy się komunikatem jn.
Czy ktoś ma podobnie?
Może akurat forum miał krótkotrwałą zwiechę? Problem dalej się utrzymuje?

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-07-2016, 12:31 PM
(12-07-2016 11:05 AM)piotrK napisał(a):  
(11-07-2016 10:16 AM)cychlida napisał(a):  Cześć, zaobserwowałem problem z wysyłaniem prywatnej korespondencji. Próba odpowiedzi na odebranego posta kończy się komunikatem jn.
Czy ktoś ma podobnie?
Może akurat forum miał krótkotrwałą zwiechę? Problem dalej się utrzymuje?
Problem nadal się utrzymuje, ale jedynie przy odpowiedzi na konkretnego posta w dyskusji Mysl. Odpowiedź na wcześniejszy post przeszła bez problemu.
Tak czy inaczej, problem rozwiązany, dyskusja kontynuowana, więc temat do zamknięcia.

"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
14-07-2016, 16:07 PM
Zgodnie z życeniem zamykam więc.

Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe