• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Tropical America Soft Line

#11
Ja kupiłem ten roślinny dla Afryki zobaczymy jak się spisze przy barwniakachSmile
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
To może i ja się wstrzymam z kupowaniem większej paczki, poczytam, popatrzę Wink
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Trochę szkoda bo to chyba pierwszy granulat z larwami owadów czy tam owadami w składzie. Znacie może jeszcze jakieś? (Nie mówię o tropicalu dla bojowników z liofilizowaną ochotką).
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Moje rybki to chętnie jedzą, ale zauważyłam, że wolą NF Premium Kristall (o dziwo Kristall smakuje im dużo lepiej niż NF Supreme Artemia) i Hikari Micro Wafers, za którymi po prostu szaleją Smile

Btw. - namaczacie Soft Line Tropicala? Ja chyba jednak będę. Tak coś mi się wydaje, że ich konsystencja bardziej jednak przypomina granulat, niż NFa.

(A co do kupek Big Grin po mrożonej artemii albo wodzieniu wszystkie rybki mi robią znacznie większe kupy niż po czymkolwiek innym Big Grin taka obserwacja.)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Nie ma potrzeby namaczać SoftLine, bo prawie w ogóle nie puchnie.

Co do kupek, wiadomo że po pokarmie naturalnym kupa będzie większa niż po pokarmie sztucznym. Pokarm naturalny nie jest przetworzony w końcu. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
No to tak jestem już posiadaczem Tropical Africa HerbivoreSmile
   
Jeśli chodzi o skład to jest on ciekawy, ale moim zdaniem można by coś jeszcze dodaćSmile
   
Jeśli chodzi o jego konsystencje jest w dotyku jakby z gumy, bardzo ciekawy zapach ryby i też dość mocno można wyczuć zapach czosnku
   
Moim zdaniem pokarm bardzo ciekawy, co prawda jeśli chodzi o zainteresowanie ryb jest takie sobie ale do każdego pokarmu muszą też przywyknąćSmile Spory minus za brak możliwości wyboru rozmiaru, dla mnie jeśli chodzi o barwniaki to dadzą sobie radę ale mniejszy gatunek barwniaka by miał z nim problem, na plus to że jest miękka i wzbogacony w owadySmile
   
Podsumowanie, jak najbardziej warto spróbować z tą linią pokarmów, ale nie szalał bym od razu z dużym opakowaniem, bezpieczniej zacząć z małym pudełkiemSmile
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości