• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [400] Apisto paradise ver. 2.0 - made by Vanilka

#31
Tez sie nie mogę doczekać a zdjęcia swiezo po kolacji ;-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Baniaczek na prawdę ładny,pomyślałby ktoś że można się podniecać rybkami "szarymi" jak papier toaletowy  Wink Jednak wtajemniczeni wiedzą że to wyższa szkołą jazdy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
(19-08-2016, 18:28 PM)piotrK napisał(a): "On jeszcze nie wie"

wie i ucieka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
(19-08-2016, 22:35 PM)SUPERMAYOR napisał(a): Baniaczek na prawdę ładny,pomyślałby ktoś że można się podniecać rybkami "szarymi" jak papier toaletowy  Wink Jednak wtajemniczeni wiedzą że to wyższa szkołą jazdy.

No rzeczywiście szare one Smile
[Obrazek: attachment.php?aid=16170]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Fiszki i zdjęcia ma się rozumieć fajowe Smile , młode dobrze rosną - najpierw masa potem rzeźba Big Grin . Jestem ciekaw jak teraz wygląda cały baniak w całości , cyknij coś Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
(20-08-2016, 09:56 AM)Wnorus napisał(a): Fiszki i zdjęcia ma się rozumieć fajowe Smile , młode dobrze rosną - najpierw masa potem rzeźba Big Grin . Jestem ciekaw jak teraz wygląda cały baniak w całości , cyknij coś Tongue

Z wygladu pozavtym, ze epipremnum ma wiecej korzeni, to sie nic nie zmieniło :-P
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Jak myślicie, czy do apiściaków mogłabym dodać mesonauta insignis? Jeśli tak to ile i jaki rozkład?

Niedługo też dojdą pstrążenice no i czekam na dicrossusy cały czas....

Póki co rybcie rosna i nic sie złego nie dzieje Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Skośne zajmą górę i środek akwarium. U mnie, M. festivus znacznych rozmiarów dobrze współżyły z akarami cętkowanymi i A. macmasteri. Ryby zupełnie się ignorowały, żyły w jakby w równoległych światach. Tak jak bym miał dwa akwaria w jednym. Akary z powodzeniem po tydzień czasu prowadzały młode.
Kup z 6 skośnych, dobierze się para to sobie ją zostawisz + luźną samicę. W zachowaniu, przypominają trochę skalary. To stadne ryby.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Tak samo pomyślałam, że nie wchodziły by sobie w drogę.
Moge poczekac na insignium Wink poszukać... Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Zagadaj z Zośkiem Wink
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości