• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [200] [Ameryka Południowa/ale niebiotopowe] "Dzienniki Dwusety"

#1
Akwarium dopiero wystartuje. Na razie gromadzę składniki na to danie Big Grin
(Jako żem jeszcze amator, proszę o wyrozumiałość.)

(PS. Jak umieścić tu we wpisie miniaturkę filmu z YT?)

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Bardzo przyjemnie się Ciebie słucha Smile.

A co do RO. Po prostu podłącz i niech przeleci parę litrów wody do kanalizacji- samo się przepłuka Wink.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Bardzo mi milo Smile
Juz ze 12 litrow nacieklo (samej RO, do wiaderka, a ile poszlo odpadowej, to nie licze). Jezeli to wystarczy, to super.
Planuje zalac nowe akwarium na poczatku kranowka, bo na 186 l RO czekalabym (ja i rosliny) chyba wieki. A beczki nie mam... dopiero przy podmianach wszystko przestawie na RO.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Aqua-vlogging na polskim YuoTube kwitnie Big Grin I bardzo dobrze.

Odpowiadam na pytanie tutaj: http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=6016
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Ja też wole posłuchać niż czytać posty giganty Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(23-06-2016, 16:22 PM)12dot12 napisał(a): Planuje zalac nowe akwarium na poczatku kranowka, bo na 186 l RO czekalabym (ja i rosliny) chyba wieki. A beczki nie mam... dopiero przy podmianach wszystko przestawie na RO.
Śpieszy Ci się gdzieś? Cierpliwość jest pierwszą cnotą akwarysty Big Grin (drugą jest wstrzemięźliwość od napojów alkoholowych Wink )
Lej od razu RO, długim wężykiem z filtra prosto do akwarium. Nie potrzebujesz żadnych beczek. Wydajność filtra wtedy trochę spada, ale te 5l/h powinnaś uzyskać. 60 godzin szybko minie.
Jak robię podmianki to też bezpośrednio z filtra woda do akwarium mi kapie. Nie przeszkadza mi, że przez 2- 3 dni mam niższy poziom wody. Bańki i wiadra mam z głowy, muszę tylko pamiętać żeby wodę zakręcić jak się napełni Blush
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(23-06-2016, 20:24 PM)dzikakuna napisał(a): muszę tylko pamiętać żeby wodę zakręcić jak się napełni Blush
Ja bym to ujął "aż" Idea
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(23-06-2016, 20:27 PM)tatakuby napisał(a):
(23-06-2016, 20:24 PM)dzikakuna napisał(a): muszę tylko pamiętać żeby wodę zakręcić jak się napełni Blush
Ja bym to ujął "aż" Idea
Kilka razy już "o mało brakowało..." :/
Może po remoncie łazienki (nieuchronnym i nieuniknionym) jakiś elektrozawór zamontuję....
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Łapka w górę Wink
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Droga 12dot12. Ogólnie robisz dziewczyno postępy może i porządny biotopowiec kiedyś z Ciebie będzię myśle że potencjał masz tylko nie kłóć się i przyjmij do wiadomośći że C.pl jest jedynym profesjonalnym forum akwarystycznym w Polsce i tu powinnaś nabywać wiedze i skończ z tym "Ja czytałam  w książce że..." "Ja czytałam w necie że..." KSIĄŻKI KŁAMIĄ tak samo jak internet tylko są bardziej szkodliwe bo drukowane  może niesłusznie stwarzać pozory wiarygodnego. Ale z przyjemnością będe oglądał Twój kanał i czekał aż się wkręcisz w to o co w akwarystyce chodzi.

Co do samego filmiku mam dwa pytania:

1. Po co te teksty o zajefajności Aquaela? Nie było by w tym nic złego ale nie przetestowałaś tego sprzetu jesteś świe
rzo upieczoną akwarystką nie wiesz kogo i co chwalisz no i nie jest to pierwszy raz.

2. Skąd  pomysł na taki wymiar akwa i co ma tam pływać bo nie mogę pojąć co Tobą kierowało.

pozdrawiam Macioch Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości