• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [720l][Malawi] tHE piECE oF aFRiCA- pARt 2

#3
[Obrazek: 2ly5s3k.jpg]

Filtracja śmiga już 3ci tydzień- na 1wszym biegu wydmuchuje mi dziurę w piachu przy wylocie skierowanym na wprost [Obrazek: icon_razz.gif] Cała prawie instalacja wykonana na rurach 1" nibco, pompa to IBO beta 25-60. 3 korpusy do filtracji mechanicznej, 4 z ceramika i 2 wolnoprzeplywowe z koszykami na jakis absorber NO3 czy inne dziwactwa[Obrazek: icon_smile.gif]

W środku serycyt z poprzedniej aranżacji (niestety nie znalazłem nic lepszego) i 6 ślimaków military helmet- wiem, że glony dodają naturalności, ja jednak wole chyba bardziej sterylny klimat [Obrazek: icon_smile.gif]

Dzisiaj zmontowałem oświetlenie- 14 modułów 3x5630 samsung 11000K i 12 rgb- na razie podłączone tylko te pierwsze, gdyż nie dorobiłem się jeszcze sterownika.

W przyszłym tygodniu będę zamawiał ryby.
Podstawę obsady ze względu na niebieskie samice będą stanowiły mdoki white lips f1 z tan-mal'a.Poza tym na pewno Protomelas taeniolatus Boadzulu... Dalej się zobaczy....

Czeka mnie jeszcze budowa pokrywy i zabudowa stelaża...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
[720l][Malawi] tHE piECE oF aFRiCA- pARt 2 - przez tompoz - 23-06-2016, 16:02 PM
RE: [720l][Malawi] tHE piECE oF aFRiCA- pARt 2 - przez bakus_44 - 23-07-2016, 18:02 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości