Odpowiedz 
[3. PCW] WAŻNE INFO
02-07-2016, 21:56 PM
RE: [3. PCW] WAŻNE INFO
A ja nie mogę dać zdjęcia bo za dużo czegoś ma Smile ale fotorelację będą konkret Wink wszyscy mają aparaty Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2016, 22:44 PM
Dotarłem. Dzięki jeszcze raz za wspaniałe spotkanie. Jak zwykle było super i tylko szkoda, że musiałem tak szybko Was opuścić.
Fajnie było poznać nowe twarze. Bawcie się dobrze i cieszcie się pogodą bo w Wlkp pada.
Ojciec i spółka jesteście wariaty.
To czekam na foty.
Aha..zapomniałem i zostawiłem kamień prezent, miał iść do krewetkarium. zaopiekujcie się nim.
Moc z Wami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-07-2016, 05:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2016 14:32 PM przez tuptuś.)
Fajnie ze dojechałeś cało Wink
Powiedz gdzie leży to go zaadoptuje Big Grin
U nas tez burza w nocy z dyskoteką Wink

250tka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-07-2016, 18:46 PM
Nie będę zgrywał cwaniaka i przyznaję, że jestem trochę zmęczony, więc nie będę zbyt wylewny, ale w skrócie: choć byłem już na PCW to nie spodziewałem się że wyjdzie tak udana impreza. Kupa śmiechu, rozmów poważnych i niepoważnych, akwarystycznych i pozaakwarystycznych. Do tego jeszcze prelekcja Rukiego, granie w piłkę i nie tylko. No i na koniec odświeżająca powietrze burza. Czego chcieć więcej?

Ja ze swojej strony mam nadzieję że wszystkim miejsce i warunki w miarę odpowiadały Big Grin 

Mega uciechę sprawiło mi zarówno spotkanie starych znajomych (i bądź co bądź, stałych bywalców PCW) jak i poznanie nowych twarzy. Dziękuję wszystkim za liczne przybycie i wytrwałość na trasie do pstrągarni Big Grin Pozwolicie, że nie będę dziękował wszystkim z osobna, ale mam nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej! Dzięki również Łojcu z Kingą, Rukiemu i Justynie oraz Wnorusowi za odwiedziny po PCW Smile

Proponuję, aby temat zdjęć i podsumowań przenieść do osobnego tematu:
http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=7250

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe