• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [3. PCW] WAŻNE INFO

#31
(21-06-2016, 13:49 PM)dzikakuna napisał(a): ... wystarczy, że oddasz tą, co zjadłeś Big Grin

Czekałem na takiego posta :p tylko kie wiedziałem kto to napisze Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Dzikakuna, to bloat, a nie piłka! Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
ja wezmę jeszcze takie kule metalowe co sie nimi ciepie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Ja wezmę metronidazol.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Witam, moi drodzy, ja myślałem ,że wszyscy wezmiemy tylko książki i czasopisma o naszym hobby i cały dzień spędzimy zamknięci w pokoju konferencyjnym dyskutując na ten temat ... 

Pamietam jak podekscytowany na zeszłorocznym PCW wstałem rano w sobotę ( prawie zaraz po przyjeździe .. ) i dobiegając do pierwszego lepszego faceta zapytałem , zacierając ręcę , jaki mamy plan dnia ... 

Koleś spojżał na mnie jak na wariata i z niepewnościa w głosie , wskazując ręką, powiedział, że wisi na sianach przy każdym z domków .. 
Dobiegłem do mojego domku i zacząłem czytać ... 
1) Nie zabijac komarów..
2) Opuścić domki o 12:00
3) ....

Myslę  WTF ..?  
okazało się że nie wszyscy w ośrodku przyjechali na PCW a facet po prostu urlopował sie z żona i dzieciakami ... 
Widziałem później jak pokazujac na mnie ręką mówił coś zabawnego do swojego kumpla ...WinkWink

Ta sytuacja pokazuje jakie miałem i w sumie nadal mam oczekiwania od takich spotkań ... rozmowy, rozmowy , dzielenie sie informacjami, zdjęciami, filmami o swoich rybach i rozmowy.


Jak dla mnie, kazdy z nas powinien wziąc kompa i chociaż w kilku słowach powiedzieć coś o swoich rybach ... nawet nie o tych które ma a o tych które chciałby mieć. Tak po prostu, beż zadnych ambicji prelekcyjnych ... 
Ja te dwa dni w roku przeznaczone mam tylko na ryby ... nic innego mnie w tych dniach nie interesuje ( zwiedzanie, przechadzki, wycieczki...) nic tylko gadanie o rybach .... Smile

Do zobaczenia..!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Wiadomo, że nie zjedziemy się tam, żeby pograć w babingtona Smile
Cieszę się na ten wyjazd, i że bez skrępowania będę mógł rozmawiać o pielęgnicach z ludźmi którzy będą wiedzieć o czym mówię. Nikt nie będzie na mnie krzywo patrzył, że "truje o rybach" Smile Ja na co dzień nie mam z kim o tym pogadać. Posty na forum to nie to samo.
Z drugiej strony, nie mam ochoty siedzieć 12/24 w sali konferencyjnej. Chętnie się przespaceruję, rozmawiając po drodzę z tym lub owym, o tym i o tamtym. Big Grin
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
To co? Każdy bierze spacerowe z pociecha i w trasę rozmawiając o rybach?
Może wyjdę na ignorantem ale jadę na urlop, poznać osobiście większość z was bo poza nielicznymi wyjątkami znam was z nicków. Przy wspólnym grillu, puszce piany czy wieczornym spacerze z dzieciakami liczę na pogaduchy o rybach Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Tym razem myślę że wszyscy będą zorientowani co kryje się pod tajemniczym skrótem PCW - i nie jest to zlot żadnej z partii Big Grin Ludzie już tylko tydzień!!!
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Ja mam dość ględzenia o rybach Tongue
Jadę pograć w piłkę oraz podegustować spienione Wink

Tydzień tydzień tydzień .... a zleci jak z bicza strzelił
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Łojciec chyba jako stoper
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości