• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Lufubuchromis relictus

#61
(29-08-2019, 15:27 PM)Short napisał(a): Ktoś miałby grupę tych ryb do wydania w październiku na ŚWA? Angel

Cześć.
Moją grupę młodych podzieliłem, jedna wylądowała u sendoga, a druga jest u mnie. Czekam co z tego wyjdzie. W mojej grupie mam przewagę samców. Nie wiem ja to u sendoga to wygląda. Myśle że bliżej śwa bede mógł coś więcej powiedzieć. Jakby co bedziemy w kontakcie.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
Dzisiaj przełowilem 11 szt. do ich własnego zbiornika, w którym rozpoczęły zimowanie. Na dzień dzisiejszy moja populacja liczy 12 szt. Nie mogę jeszcze powiedzieć jaki mam układ, bo tego nie jestem pewny. Z młodzieży wychowanej u mnie na pewno jest jedna samica, która ma za sobą już pierwsze noszenie młodych. Niestety przegapiłem moment i nie odłowiłem jej.
Fota młodego samca.


Załączone pliki Miniatury
   
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
Piękne ryby. Kiedy przydzielono je do nowego rodzaju?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
Jak mnie pamięć nie myli jakoś na początku roku, choć sendog już wcześniej wspominał, że tak się może stać.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
(15-03-2020, 21:36 PM)schmeichel napisał(a): Piękne ryby. Kiedy przydzielono je do nowego rodzaju?
W tym roku-> https://www.biotaxa.org/Zootaxa/article/...a.4718.2.3
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
(15-03-2020, 22:10 PM)Ruki napisał(a):
(15-03-2020, 21:36 PM)schmeichel napisał(a): Piękne ryby. Kiedy przydzielono je do nowego rodzaju?
W tym roku-> https://www.biotaxa.org/Zootaxa/article/...a.4718.2.3

Dzięki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
Cześć. Komuś ostały się jakieś samice? Zostałem z jednym zakapiorem Undecided
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości