• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [450l][Ameryka Południowa] skalary + dodatki

#21
Skalary wyleciały do akwarysty z Gliwic. Arowana niestety wyskoczyła przez otwór do karmienia i nie dało mi się jej uratować. W akwarium króluje minimalizm a pływa płaszczusia, kiryśniki Pleya i trochę żywca. Wpuściłem zwinniki ogonopręgie z nadzieją, że uda im się podrosnąć. Jakby miały z 2 cm więcej to byłby spokój. Tak to co noc ich ilość maleje. Polowanie płaszczki jest bajeranckie. Podpływa do ryby, skacze na nią, przyciska płaszczem do piasku i wcina w całości.

[Obrazek: 2uol4c9.jpg]
 
Podziękowania złożone przez:
#22
(07-02-2012, 21:37 PM)masta napisał(a): Polowanie płaszczki jest bajeranckie. Podpływa do ryby, skacze na nią, przyciska płaszczem do piasku i wcina w całości.

można to nakręcić, przyznam się, żę nigdy mnie te ryby nie interesowały w akwarium ale ciekawie to opisałeś
 
Podziękowania złożone przez:
#23
(07-02-2012, 21:39 PM)filas napisał(a):
(07-02-2012, 21:37 PM)masta napisał(a): Polowanie płaszczki jest bajeranckie. Podpływa do ryby, skacze na nią, przyciska płaszczem do piasku i wcina w całości.

można to nakręcić, przyznam się, żę nigdy mnie te ryby nie interesowały w akwarium ale ciekawie to opisałeś
spróbuję i o ile "ajfon" podoła (nie mam nic innego) to coś wrzucę Smile

 
Podziękowania złożone przez:
#24
super, spróbuj

a co będzie pływało w nowym zbiorniku? Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#25
No niestety z filmem lipa. Polowanie odbywa się tylko po zgaszeniu światła bo tylko wtedy ryby zbliżają się do dna. W takich warunkach "AJFON" nie wydala.

Na pocieszenie:

[Obrazek: 214xggj.jpg]

[Obrazek: nbenhg.jpg]

 
Podziękowania złożone przez:
#26
Wygląda pięknie Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#27
Ponad 8 lat minęło... Akwarium urosło. Od dłuższego czasu stanęło na 200x70x60 czyli 840l. W akwarium pływają dwie małe plaszczki, 4 ziemiojady geophagus altifrons Rio Negro, 6 heros cf. efasciatus rotkeil, dwa zbrojniki.... Nad akwarium śmiga hydroponika z aquael (jeden komplet ale jak wszystko będzie rosło to dojdą jeszcze dwa)
[Obrazek: 124329ecb5f5b211med.jpg]

[Obrazek: bf8362d6316d9b70med.jpg]

[Obrazek: 037e0d4123ea212fmed.jpg]

[Obrazek: d3a40ffa8ed11057med.jpg]

[Obrazek: d59fbdaf175ca570med.jpg]

W weekend ogarnę temat nowego wątku (zbiornik od strony technicznej, najbliższe plany) i poprawię zdjęcia Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#28
Niezłe wykopki.
 
Podziękowania złożone przez:
#29
Nowy wątek w przygotowaniu. do zamknięcia
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości