• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Satanoperca lilith

#21
Galimedes, nie wiedziałem gdzie Ci to napisać, pokaż proszę Mesonauta insignis. Dla Ciebie pewnie to tylko rozpraszacze, ale ja chętnie zobaczyłbym zdjęcia Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(28-10-2016, 09:18 AM)dzikakuna napisał(a): Galimedes, nie wiedziałem gdzie Ci to napisać, pokaż proszę Mesonauta insignis. Dla Ciebie pewnie to tylko rozpraszacze, ale ja chętnie zobaczyłbym zdjęcia Smile

Ja bym je chcętnie widziała u siebie w akwarium Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Witam, strzele jakieś fotki dzisiaj i wstawię. Rybki sa jeszcze młode ( miałem do wyboru większe z hodowli lub malutkie z odłowu) wziąłem te z odłowu. O ich wielkości świadczył fakt, że w pierwszych dniach dwie z nich zostały zassane do sumpa Smile przez wąż wlotowy..  Na ich nieszczęście wąż ten zwężał sie ( załamał się z czasem) przy wyjściu z akwa i tam bidulki utkneły. Za pierwszym razem mała była tam jakies dwa dni ..! uwięziona w przepłaszczonej części rury wlotowej .. Zdziwił mie dopiero fakt ,że tak mało wody było w filtrze... Nacisnąłem rure a tam wypadła rybka do filtra... Obie przeżyły i maja się znakomicie , choć na początku nie wylądały za dobrze .. teraz urosły i świetnie odnajdują się w zaroslach korzeni monstery która rośnie w akwa .. 

Dodam tylko, że jak zobaczę ich żółte brzuchy, to uwierzę że to prwdziwe M.insignis .. Smile Ale już nie moge doczekać się tego widoku ... Zawsze podobały mi się te ryby .. 

Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Witam, poniżej zdjęcia moich M.insignis. Jak mówiłem, rybki są jeszcze młode ale teraz na zdjęciach widzę ,że żółty kolor już pojawia się przy pyszczkach ..Smile

Jest też aktualne zdjęcie S.lilith - tutaj złoto widać już od dawna Smile

Pozdrawiam
   
   
   
   
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Ooo, mesonauty są takie słodkie jak są małe Heart
Wyglądają na insignis. Lepiej załóż im osobny wątek, bo będę o nie ciągle wypytywał Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Skośne jak skośne ...... za to Lilithy kosmos ...................... Wink
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Galimedes, stanowczo zbyt długie okresy niepisania masz na forum. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Oj podrosły i wyładniały Ci te ryby ;-)
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Pięknie wyglądają. Kolejne zdjęcia utwierdzają mnie w przekonaniu że to najpiękniejsze satanoperki.

Insignis to inna bajka, tys pikne Smile

P.S. Wątek przenoszę do "Prezentacji".
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Witam, mała aktualizacja zdjęć .. Rybki trochę podrosły ale na razie brak żadnej zdecydowanej pary - przeganiają się wszystkie ze wszystkimi .. Smile
Jedzą wszystko co im podam i tylko czasami cała grupa staje się wyraźnie zestresowana  - przeważnie gdy coś robie w fishroom-ie. Nadchodzi chyba czas ich przenosin do większego zbiornika .. 

   
   
   

Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości