Odpowiedz 
Satanoperca lilith
07-04-2017, 16:58 PM
RE: Satanoperca lilith
O ile dobrze pamiętam, to S. lilith jest nie tylko największą satanoperką, ale ma też jeden z większych zasięgów występowania (chyba największy spośród "plamistych" demonów). Patrząc na ten rozstrzał wyglądu wśród wszekich "jurupari" i "leucosticta" to tutaj też pasuje, żeby się różniły. Ciekawe skąd były ryby Weidnera.

Inna sprawa, że chyba S. daemon ma znacznie mniejsze zróżnicowanie ubarwienia, a też nie jest to jakiś endemit.

P.S. Dzięki za wrzutę linka, ciekawe forum Okok

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 20:34 PM
Cześć.
Marcin coś się udało Twoim S. lilith wykombinować?
Dziś zobaczyłem na grupie fb o ziemiojadach filmik z narybkiem, coś przepięknego.
Nie wiem czy widziałeś https://www.facebook.com/groups/88527642...?ref=share

Multi multa sciunt, nemo omnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2020, 22:53 PM
Witam, niestety u mnie jeszcze nic się nie zadziało, były podchody ale nie nie wyszło. Teraz mam z nimi G.harreri więc na nic nie liczę .. oby przetrwały bo z tych geophagusów to niezłe ziółka ...  Ale jak , mam nadzieję się wytrą to wyjadą z tego akwarium Smile Choć wyglądają przepięknie i są niezwykle interesujące to nie lubię takich agresorów.  Widział bym je w dużym akwarium z Guianacara Smile  Ale dla mnie ważniejsze są Satany więc zostaną tylko one Smile

Chyba muszą mnie dodać do grupy bo nie widzę żadnych postów. Ale widziałem filmiki na Youtube jak koleś je rozmnożył... Piękne ...

Satanoperca lilith ,Satanoperca acuticeps ,Satanoperca jurupari (Peru),Satanoperca sp. leucosticta, Satanoperca sp.mapiritensis, Biotodoma wavrini, Biotodoma sp., Geophagus harreri, Gymnogeophagus sp., Parosphromenus linkei ,P.  anjunganensis, P. phoenicurus
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe