• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: International Biotope Aquarium Contest 2016

#31
Za sam fakt że tam byłeś to duże brawa. Ładne aranże. Świetna robota fazi Smile
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Gratulacje. Widać po aranżacjach wszystkich zbiorników, że z materiałami było średnio, generalnie nie rozumiem takich "finałów" konkursów - to Ty wygrałeś ten konkurs, czy nie? Bo co innego założyć baniak z byle czego na szybko, a co innego pokazać swoje dopieszczone akwarium. Może to młoda impreza i organizatorzy zmienią to i owo w następnej.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
W zasadzie nie wygrałem. Online to jakby eliminacje. Sam do końca nie wiem w sumie Big Grin Nie wspominałem jeszcze o tym, że tylko chłopaki od Afryki i Australii dostali ryby jakie chcieli. Ja mialem zamiast N. eques N. marginatus i Apisto, które na bank nie były trifasciatami, ale były tak zestresowane i w takiej kondycji, że ciężko mi było stwierdzić jaki gatunek to jest. Impreza odbywała się pierwszy raz. Olbrzymim plusem, który ratuje sytuację jest fakt poznania kilku fajnych osób. Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
(04-06-2016, 18:34 PM)fazi_poz napisał(a): Olbrzymim plusem, który ratuje sytuację jest fakt poznania kilku fajnych osób. Smile
To na pewno na plus Okok Myślę że organizatorzy muszą nanieść parę poprawek. A stawianie akwariów na miejscu to bezsens - albo oceniane są te w internecie, albo na miejscu. Jakby IAPLC wyglądał w ten sposób to braliby w nim udział tylko Japończycy Big Grin

Tak czy siak - powodzenia następnym razem.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Dzięki. Następny po drodze JBL Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości