• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Taśma do podłoża O.o

#11
(14-11-2011, 02:32 AM)polak.krk napisał(a): Te tasmy malo sztywne sa, ale probuj. Ja bym moze sie zastanowil i dal kawalek plexi. Smile
Albo spienione PCV, będzie taniej.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
polak.krk - chyba nie piszemy o tym samym. Taśmy "ogrodnicze", o których mowa są wystarczająco sztywne, a dodatkową ich zaletą jest możliwość układania z nich różnych kształtów.
Spienione PCV też może być wykorzystane do tego celu, tylko musi być odpowiednio cienkie, aby można było swobodnie dopasować do oczekiwanego kształtu.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Jednym z najważniejszych kryteriów dla mnie jest właśnie to, aby można było swobodnie zmieniać kształt, dlatego musi to być dosyć elastyczne. Pleksi czy spienione pcv raczej nie będą dobre. Jestem strasznie ciekawa tych taśm ogrodniczych ale do sklepu pójdę dopiero za kilka dni jak wyzdrowieję (u mnie niestety sezon na przeziębienia ;/ ). Jeśli wszystkie zamówione chaszcze i korzenie dojdą na czas, to restart będę robić w weekend Big Grin
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Możesz w markecie kupić przezroczysty box na drobiazgi i powycinać z jego bocznych ścian paski dowolnej długości (na ile obwód pozwoli) i wysokości (bo może chcesz dno uformować kaskadowo/tarasowo?). Groszowe sprawy, więc ryzyko małe. Ewentualnie będziesz musiała zlecić zadanie wycinania jakiemuś siłaczowiWink.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Byłam dziś w leroy merlin i kupiłam Tongue Nie wiem, czy o takie coś chodziło ale wydaje mi się, że powinno zdać egzamin. Zresztą przeszłam przez każdą alejkę w poszukiwaniu czegoś, co się nada i niestety nic nie było ;/ Szkoda tylko, że szerokość to 20cm. Będzie trzeba przyciąć do ok. 5cm. Koszt też nie był mały. 21zł za takie cudo a przecież niewiele z tego zużyję. No ale czego leń nie zrobi, żeby mieć potem być może mniej pracy Tongue Big Grin

Obrzeże ogrodowe w kolorze ciemno brązowym (kolor prawie taki, jak moje podłoże):

[Obrazek: img23241.th.jpg]

Jutro robię restart Big Grin
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Sprzedaj/oddaj mamie do ogrodu. Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości