• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: akwarium

#21
W takim zbiorniku można postawić solidne CA - bez dodatkowego ogrzewania, z minimalnym oświetleniem i wodą z kranu. Konary można znaleźć samemu, wystarczy odrobina chęci. Ja zawsze staram się szukać sposobów, a nie powodów Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(13-05-2016, 21:05 PM)cychlida napisał(a): W takim zbiorniku można postawić solidne CA - bez dodatkowego ogrzewania, z minimalnym oświetleniem i wodą z kranu. Konary można znaleźć samemu, wystarczy odrobina chęci. Ja zawsze staram się szukać sposobów, a nie powodów Smile
Można postawić CA ale ja bym chciał amazonkę. I skończmy już tą powoli irytującą dyskusję.
Dajcie koledze sprzedać zbiornik a nie zaśmiecajmy mu tematuSmile
Z mojej strony tyleSmile
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
(13-05-2016, 18:18 PM)Kris1984L napisał(a): Spoko tu nie chodzi o pantofla. Po prostu zmiana na taki zbiornik też sporo kosztuje, wiem że zbiornik z jest niczym za darmo, ale jeśli bym miał taki zbiornik to na pewno by były w nim altumy, a to już koszt, do tego jakaś drobnica i coś na dno i robi się parę dobrych stówek. do tego filtracja też cena nie taka mała, ogrzewanie, oświetlenie, odpowiednie korzonki o ilości RO nie wspomnę, niestety nie stać mnie na to, więc w tym jest główny problemSad
Chociaż okazja bardzo mnie kusi nie da radySad
W przyszłości prędzej będzie jakiś regał z kilkoma zbiornikami, niż taki kolosSmile Ale to w dalekiej przyszłości.

Wymówki....
Też mam podobny problem. Ja mam takie podejście- jak nie ma kategorycznej odmowy, to jest zgoda. I jak dotąd to działa. Kobiety na wszystko kręcą nosem, jak będziesz się tym przejmował to nigdy nie postawisz wymarzonego baniaka. Koszty?Wiadomo że na raz wydaje się dużo, ale już sama ławica kąsaczy na początek bedzie super wyglądać.
Pozdrawiam, Piotr >>(XXX)'>

Akwaria: 840 słone, 360 aklimatyzacja Monodactylus sebae do słonej wody, 200 azja roslinne, 160 axolotle córki, 60 Panaqolus, 42 roślinne, 25 krewetki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
sprzedane szykujemy nowy projekt teraz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
i bardzo dobrze, bo tak się nakręciliście, że mogło to mocno zirytować adresata tych "dobrych rad" Smile
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
hhehe .
spokojnie teraz tylko postawic nowe szkiełko.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości