• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Transport ryb blablacar

#1
Cześć, do tej pory nie korzystałem z serwisu, dlatego pytanie do praktyków. Czy jest jakiś sposób, żeby "oszukać" system i skontaktować się z osobą oferującą przejazd bez jego rezerwacji? Znalazłem kierowcę, jednak samochód ma pełny. Ewentualnie, w jaki sposób organizujecie transport swoich ryb?
Potrzebuję przewieźć ryby na trasie Pajęczno-Września.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Obawiam się,że niestety nie. Sam próbowałem ale nic mi się nie udało załatwićSad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
O ile pamiętam jest opcja - zadaj pytanie.
Jeśli samochód jest pełny, to za paczkę kierowca może chcieć wziąć mniej Smile
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Fakt,jest taka opcja ale wiadomości w których jest zapytanie o paczkę itp jest odrzucaneSad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Ja tam używałem funkcji zadawania pytania i zawsze miałem odpowiedź.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Bez zarezerwowania przejazdu nie zobaczysz telefonu do ogłaszającego, zostaje Ci jedynie próba kontaktu na forum publicznym. Niestety w regulaminie zastrzegli sobie, że nie ma opcji nadawania przesyłek Sad
1200 litrów SA- G. abalios, P. altum
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ja rezerwuje i dostaje numer- dzwonie.. jak ma problem to mówię żeby usunął rezerwacje i nigdy nie miałem problemu ;P
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Pytanie o przesyłkę odpada - poniżej odpowiedź, którą otrzymałem Bezradny

Twoje pytanie publiczne nie spełnia przyjętych wymogów i nie zostało opublikowane.



Sekcja pytań publicznych pozwala pasażerom dowiedzieć się więcej na temat przejazdu, zanim zdecydują się dokonać rezerwacji. Pytania publiczne NIE mogą zawierać taki elementów, jak:


  • numer telefonu (gdy rezerwacja zostanie potwierdzona, kierowca i pasażer otrzymają swoje numery telefonów)


  • adres e-mail, dane do konta na Facebooku lub w innym serwisie


  • prośba o kontakt bezpośredni: telefoniczny lub przez wiadomości prywatne


  • negocjacje dotyczące ceny za przejazd


  • wyrażenia niejasne, niejednoznaczne lub niestosowne


  • wypowiedzi agresywne, obraźliwe lub mające charakter pogróżek


  • adres www innej strony internetowej


  • propozycja przewozu paczek lub zwierząt bez opiekuna



Treści, które zawierają intencję umówienia się na przejazd poza systemem rezerwacji, także nie mogą zostać przez nas dopuszczone do publikacji. Np.: “Będę w umówionym miejscu o 16.00” Jeśli jesteś kierowcą: poinformuj pasażerów, że mogą z Tobą podróżować, po zarezerwowaniu miejsca online. Gdy to uczynią, otrzymasz ich numer telefonu. Jeśli jesteś pasażerem: wszystkie dane dotyczące przejazdu są zawarte w ofercie. Zarezerwuj miejsce online, natychmiast otrzymasz numer telefonu kierowcy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Tak jak pisał kbmp - rezerwujesz miejsce, czekasz na numer kontaktowy, przeprowadzasz negocjację z kierowcą a potem rezygnujesz z rezerwacji. Robiłem tak kilka razy - zero problemów.
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
ja również tak robie rezerwuję dostaje numer na sms dzwonie jak się nie dogadam to anuluję rezerwację i po problemie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości