• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [345] Pantanal

(21-04-2018, 22:56 PM)mateuszurad napisał(a): W Zabrzu...daleko mam. A z chęcią bym posłuchał.
Zgłoś się do Teamu, że chcesz jechać na ŚWA. Hotel obok miejsca wystawy Wink (przepraszam za OT)
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Baniak żyje i ma się standardowo Wink

Zmieniłem światło pod przyszłe plany (które póki co sa w zawieszeniu), więc wygląda to nieco inaczej niż wcześniej.

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Piękny trawniczek Wink Na czym polega zmiana w oświetleniu? Czy to nadal ledy? Na oko widzę więcej niebieskiego i więcej W.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Belki LED są teraz nad całym zbiornikiem plus lampki z Ikei. 
Wrażenie "niebieskiego" jest przez ustawienie balansu bieli w aparacie. Belki są w temperaturze 7000K.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Baniak "tradycyjnie" został przearanżowany.

Pozbyłem się Hyphessobrycon eques a w ich miejsce trafią Corydoras hastatus w ilości 100 sztuk.

I znów do przodu będzie się kulać Smile

Całość:

   

Trochę zbliżeń "na szybko":

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Baniak klasa! Świetny.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Wygląda jakby to było 12 akwariów a nie jedno Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Zastanawiałem się czy jeszcze pokażesz ten baniak jako Pantanal, a tu proszę lekka zmiana a baniak wygląda rewelacyjnie. Najlepsza odsłona tego baniaka, gratulacje.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(19-12-2018, 07:45 AM)Zimna Zośka napisał(a): Zastanawiałem się czy jeszcze pokażesz ten baniak jako Pantanal, a tu proszę lekka zmiana a baniak wygląda rewelacyjnie. Najlepsza odsłona tego baniaka, gratulacje.

To cały czas prawie te same okolice (pi razy oko geograficznie i klimatycznie) pod względem flory i fauny. Jest bardzo wiele podobieństw. Nawet teraz bliżej geograficznie do Pantanalu niż poprzednio (w odsłonie sprzed roku). Wink 

Nie ma sensu zmieniać tytułu wątku. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nie mogę się napatrzyć na ten zbiornik Smile istna petarda 
przez ten twój zbiornik po latach wrociłem do zielska Big Grin a miałem totalny odrzut do roślin Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości