• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [345] Pantanal

#21
Kurna aż wstyd że dopiero ktoś skomentował... mega to wygląda i sądzę, że jak zarośnie to będzie tylko lepiej Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Projekt zacny. Obserwuję Kolegę fazi_poz i Jego projekty. Wszystkie są super.
===============
Pozdrawiam
damian
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
(06-05-2016, 19:32 PM)piotrK napisał(a): Kurna aż wstyd że dopiero ktoś skomentował... mega to wygląda i sądzę, że jak zarośnie to będzie tylko lepiej Big Grin
Eee tam wstyd Wink

Póki co nie ma co więcej komentować. Musi zarosnąć. Rośliny zaczęły już całkiem ładnie korzystać z bogactwa, które oferuje im torf pod piaskiem. Myślę, że za 2-3 tygodnie będę mógł strzelić fotkę, na której będzie lepiej widać moje zamierzenia odnośnie tego zbiornika. 
Brakuje mi jeszcze "tylko" 22 hastatusów i 12 equesów do skompletowania obsady Wink 
Planuję 3+4 Apistogramma trifasciata; 3+4 Apistogramma borelli; 10x Corydoras sterbai; 30x Corydoras hastatus; 25x Nannostomus eques.

Ruchu będzie w zbiorniku wystarczająco dużo i dlatego rezygnuję z pomysłu wprowadzania Aphyocharax rathbuni.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Na dziś jest tak:

[Obrazek: DSC_0083_1.JPG]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Na prawdę fajny baniak, masz do tego zmysł. Na pewno już to pisałem, ale gdyby nie wąkrota to możnaby pomyśleć, że akwa ma 3m długości i z 1000 litrów. Ile tam jest W światła?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Maksymalnie świeci 64W (przez 6h)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
WoW no to jest niewiele. Efekt zacny.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Mam tak ustawione Leddy tuby by świeciły bezpośrednio na wywłócznik, bakopę i tenellusa (nie całego wprawdzie, ale reszta daje radę pod modułami). 
W małych zbiornikach sprawdzałem najpierw ile mi światła potrzeba by te rośliny ciągnęły. Nie mają "jakości z roślinniaków" ale nie na tym mi zależy Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Pięknie się to rozwija. Ale zrobiłeś mi pasztet. Planowałem dwie Tangi, a moja kobieta jak zobaczyła Twój baniak domaga się żeby w mniejszym akwa były rośliny i Apisto. Chyba nawet trochę się z nią zgadzam...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pozdrawiam,
Tomek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
(20-05-2016, 19:49 PM)tompoz napisał(a): Pięknie się to rozwija. Ale zrobiłeś mi pasztet. 

Dzięki i wybacz Wink

Moja kobieta dzięki temu, ze ten zbiornik tak wygląda nie marudzi na jego wielkość Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości